Karłowicz Quartet | Koncert w Klubie Delta | Szczecin

Karłowicz Quartet | Koncert w Klubie Delta | Szczecin

13 maja 2024, Poniedziałek

Klub Delta

Racławicka 10, Szczecin

Start: godz. 18:00

Podziel się:

13 maja (poniedziałek) godz. 18.00 wystąpi przed nami Karłowicz Quartet w projekcie “Perspektywa dźwięku”. Usłyszymy “Orawę w wersji na kwartet smyczkowy” Wojciecha Kilara i III Kwartet smyczkowy “Na polskie tematy ludowe” Szymona Laksa.

Karłowicz Quartet powstał we wrześniu 2017 roku. W skład zespołu wchodzą absolwentki najlepszych uczelni artystycznych w Polsce. Swoje doświadczenie kameralne zdobywały pod kierunkiem wybitnych kameralistów z zespołów takich jak Royal String Quartet, Scharoun Ensemble, Apollon Musagete Quartett, Kwartet Śląski, Kwartet Wilanów, Alban Berg Quartet, Altenberg Trio. Aktywnie uczestniczą w życiu artystycznym Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie.

W swoim repertuarze posiadają najwybitniejsze dzieła muzyki klasycznej, nie stroniąc przy tym od muzyki rozrywkowej i filmowej. Dużym atutem kwartetu jest otwartość na wszelkie innowacyjne projekty i nastawienie na stały rozwój artystyczny.

Karłowicz Quartet w składzie:

Elżbieta Fabiszak-Dąbrowska (skrzypce)

Karolina Hyla-Wybraniec (skrzypce)

Magdalena Micke (altówka)

Klara Świdrów (wiolonczela)

Karłowicz Quartet | Koncert w Klubie Delta | Szczecin | 13 maja 2024, Poniedziałek, Klub Delta

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →