karaś

KARAŚ/ROGUCKI: Nowa Era Polskiego Popu – Od “Ostatniego Bastionu Romantyzmu” do “Czułych Kontyngentów

21 marca 2024, Czwartek

Lizard King Toruń

Kopernika 3, Toruń

Start: godz. 20:00

Podziel się:

ZMIANA DATY – z 7.12.2023, PRZENIESIONY na 21.03.2024
Drodzy,
Niestety jesteśmy zmuszeni do przełożenia koncertu w Toruniu. Choroba nie wybiera i zaatakowała akurat teraz, jest na tyle poważnie, że nieodpowiedzialnym byłoby wychodzić jutro z domu. Ale mamy już nowy termin koncertu – 21.03.2024. Będziemy już wtedy mieli dla Was nową płytę, więc tyle dobrego…
Możecie oczywiście zwrócić bilety w miejscu zakupu, ale zachęcamy do pozostawienia ich, bo będą ważne na nowy termin ( 21.03.2024)
Widzimy się w pierwszy dzień wiosny!

KARAŚ/ROGUCKI: Polski Duet, Nowa Era Muzyki Pop

KARAŚ/ROGUCKI, dynamiczny duet muzyczny, pojawił się na polskim rynku z ogromnym rozgłosem po zawieszeniu działalności dwóch kultowych zespołów: Coma i The Dumplings. Ich debiut miał miejsce dzięki wyjątkowemu coverowi przeboju T.Love “1996”. Jednak prawdziwy przełom nadszedł wraz z wydaniem ich pierwszego autorskiego albumu, “Ostatni Bastion Romantyzmu”, który ukazał się 14 lutego 2020 roku. Album ten przyniósł liczne hity z gatunku romantycznego popu, mocno zainspirowane muzyką lat 80.

Druga płyta duetu, zatytułowana “Czułe Kontyngenty”, utrzymuje się w założeniach artystów jako kolejny rozdział po wcześniejszym sukcesie albumu “Ostatni Bastion Romantyzmu”. Wydana we wrześniu 2022 roku, szybko zyskała uznanie, zwłaszcza w wersjach koncertowych, prezentowanych w wypełnionych po brzegi klubach.

KARAŚ/ROGUCKI to nie tylko nowa jakość w polskiej muzyce, ale także fascynujące połączenie doświadczenia scenicznego i kreatywności dwóch utalentowanych artystów. Ich twórczość to wyjątkowa podróż przez świat romantycznego popu, z silnymi nawiązaniami do muzycznej estetyki lat 80.

Jeśli szukasz świeżego brzmienia w polskiej muzyce pop, KARAŚ/ROGUCKI to duet, którego utwory z pewnością zdobędą miejsce w twojej playlisty. Śledź ich muzyczną podróż, która już teraz zapisuje się jako istotny rozdział w historii polskiej sceny muzycznej.

KARAŚ/ROGUCKI: Nowa Era Polskiego Popu – Od “Ostatniego Bastionu Romantyzmu” do “Czułych Kontyngentów | 21 marca 2024, Czwartek, Lizard King Toruń

Biletomat.pl
109 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →