Freedom Jazz Show

Freedom Jazz Show | Szczecin

21 września 2024, Sobota

Teatr Letni w Szczecinie

Fałata 2, Szczecin

Start: godz. 20:00

Podziel się:

ZMIANA DATY – z 22.06.2024, PRZENIESIONY na 21.09.2024

Agencja Koncertowa “Prime Star” zaprasza 22 czerwca do Teatru Letniego w Szczecinie na widowisko

„Freedom Jazz Show”. Przedstawienie muzyczno-teatralne „Freedom Jazz Show” to prawdziwa gratka nie tylko dla koneserów retro, swingu, dixie i jazzu, ale także dla wszystkich miłośników muzyki rozrywkowej. W programie usłyszymy największe światowe hity, a także znane i lubiane piosenki z musicali w aranżacjach swing jazzu.

Publiczność rozpozna między innymi przeboje Rihanny oraz kompozycje z musicali takich jak „Moulin Rouge”, „Cabaret” czy „Chicago”.

Freedom jazz to wyjątkowy zespół muzyczno-wokalny składający się wyłącznie z dziewcząt! Grupę tworzy 10 fantastycznych artystek: trio wokalne, grupa saksofonistek, gitarzystka, basistka, perkusistka oraz pianistka. Ich występy to prawdziwe widowisko w stylu retro przepełnione energią i humorem.

Dziewczyny jednocześnie tańczą, grają i śpiewają a całemu występowi towarzyszy niezwykła staranność i lekkość. To nie lada okazja aby obejrzeć ich słynne na świecie show po raz pierwszy w Polsce!

Zapraszamy do Teatru Letniego na niezwykły wieczór pełen emocji i dobrej muzyki 22 czerwca o godzinie 20.00.

Posłuchaj na YouTube: youtube.com/shorts/YBegMUygDww?si=RAng9lijWc0kn-4Z

Freedom Jazz Show | Szczecin | 21 września 2024, Sobota, Teatr Letni w Szczecinie

Biletomat.pl
107 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →