Ewelina Flinta | Szczecin

Ewelina Flinta | Szczecin [ODWOŁANY]

22 kwietnia 2024, Poniedziałek

Nowa Dekadencja Szczecińskie Centrum Kultury

Ul. Partyzantów 2, Szczecin

Start: godz. 20:00

Podziel się:

KONCERT ODWOŁANY

Ewelina Flinta – artystka o charyzmatycznym głosie, której płyta “Przeznaczenie” w niecałe pół roku pokryła się złotem – wraca na scenę muzyczną.

Z przyjemnością gościć będziemy tę niezwykłą artystkę, wraz z zespołem, w Szczecinie. Słowa i kompozycje tym razem dedykowane są przede wszystkim kobietom. Ewelina Flinta z materiałem z nowej płyty zachwyci nas 22 kwietnia. W nowym materiale Eweliny Flinty drzemie siła, mądrość i doświadczenie. Utrzymany jest w surowej formie, ale okraszony instrumentami akustycznymi. Pani Ewelina składa hołd kobiecości i kobietom, drodze do wolności i niezależności, którą każda z nich przechodzi. To także zwrot ku ciału, dzikości, ale też powolnemu, lecz nieustępliwemu rytmowi natury. Wokalistka udowadnia, że głos i muzyczna ekspresja mogą nieść indywidualny bunt i dawać moc tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Warstwa muzyczna i tekstowa to również osobisty manifest Flinty, która sama siebie określa i tworzy na własnych zasadach. Nie próbuje się podobać, dzięki czemu polska muzyka zyskuje szczery, wolny od ograniczeń, kobiecy głos. Ewelina Flinta – od kilkunastu lat pełni funkcję ambasadorki (również członkini rady) ekologicznej Fundacji Nasza Ziemia, stworzonej przez Mirę Stanisławską-Meysztowicz.

Ambasadorka i uczestniczka międzynarodowego muzyczno-społecznego projektu Sounds Like Women, stworzonego przez Luizę Staniec-Moir, mającego na celu zwrócić uwagę na nierówne traktowanie kobiet, jak również przemoc fizyczną, psychiczną, finansową. Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Laureatka wielu nagród i wyróżnień. Artystka wystąpi z zespołem.

Fot. Wojtek Olszanka

Ewelina Flinta | Szczecin [ODWOŁANY] | 22 kwietnia 2024, Poniedziałek, Nowa Dekadencja Szczecińskie Centrum Kultury

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →