David Serebryanik | Szczecin

David Serebryanik | Szczecin [ODWOŁANY]

6 kwietnia 2024, Sobota

Klub Jazzment

Kurkowa 4, Szczecin

Start: godz. 20:00

Podziel się:

KONCERT ODWOŁANY

Przepraszam! albo Kto się boi pianistów?

Program prawdopodobnie stand-upowy z elementami muzyki, horroru i innych ludzkich wad.

Pianiśći! Oni przeszkadzają sąsiadom w domu, grają za głośno w barach, męczą swoją arogancją oraz wszechwiedzą innych muzyków, marudzą swoim przyjaciołom z powodu braku koncertów i konieczności prowadzenia lekcji dla koszmarnie nieutalentowanych uczniów prywatnych, drwią z tych uczniów prywatnych, zmuszając ich do grania muzyki Lodovico Einaudiego lub Richarda Wagnera. Ta lista może być kontynuowana przez bardzo długi czas, ale aby zachować zwięzłość tego opisu, niniejszym informujemy, że pianista David Serebryanik tego wieczoru chce przeprosić za wszystko, co robią pianiści wobec tego świata, i razem ze swoją publicznością spróbuje dowiedzieć się przynajmniej chociaż trochę pozytywnego o tej profesji.

Miejsca nienumerowane przy numerowanych stolikach.

 

David Serebryanik | Szczecin [ODWOŁANY] | 6 kwietnia 2024, Sobota, Klub Jazzment

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →