10 tenorów 5-lecie | SZCZECIN

10 tenorów 5-lecie | SZCZECIN

5 listopada 2024, Wtorek

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Małopolska 48, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Piątka dziesiątki? A może dziesiątka na piątkę? Oto 10 tenorów obchodzi pięciolecie swoich tras koncertowych po całej Polsce.

Od ponad pięciu lat formacja 10 tenorów w międzynarodowej obsadzie zachwyca polską publiczność koncertami, z których każdy ma niepowtarzalną magię. Ten sukces podsumowuje jubileuszowa trasa koncertowa.

Pierwsza część koncertu porywa w Świat klasyki  w pieśniach Cool Portera” Cest Magnifique” czy  fragmencie opery Rigoletto Giuseppe Verdiego “La donna e mobile” . Tenorzy odwiedzają międzywojenną Warszawę przypominając wielki przebój Jerzego Petersburskiego

” Ta ostatnia niedziela ” by później wspólnie z publicznością zaśpiewać takie przeboje jak “Diana” Pola Anki czy ” Celito Lindo” Quiurino Mendozy y Corteza.

W antrakcie publiczność zadaje sobie często pytanie “jeśli tak było, cóż będzie dalej ?”, a wówczas na scenie w drugiej odsłonie, w innych kostiumach, napełnieni jeszcze większą energią pojawiają się Tenorzy, mknąc wraz z publicznością przez meandry największych światowych przebojów takich jak La Bamba , Delilah , Bella Ciao, a nawet Perfect Symphony Eda Sheeran’a. Całość uzupełniają dwie wiązanki przebojów światowych i ukraińskich , gdy docieramy do końca publiczność wraz z artystami śpiewa radosne Ci Sara przypominając przebój Al Bano i Rominy Power. Wielkim finałem koncertu jest “We are the champions” grupy Queen.

Do usłyszenia (ze sceny) i do zobaczenia (na widowni)!

Usłyszymy m. in.

C’est Magnifique

Granada

Ta ostatnia niedziela

Diana

Ridna Maty Moja

La Spagnola

La Donna È Mobile

Amapola

Abbalati

Can’t help falling in love

La vida sin amor

Il mondo – Il Volo

Funiculì Funiculà

Cielito Lindo

You Raise Me Up

La Bamba

Nie liczę godzin i lat

Grande Amore

Delilah

Bella ciao

Miserere

Ukraińskie Potpourri

Perfect Symphony

Potpourri

Ci Sara

O sole mio

10 tenorów 5-lecie | SZCZECIN | 5 listopada 2024, Wtorek, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Biletomat.pl
160 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →