10 tenorów 5-lecie | SZCZECIN

10 tenorów 5-lecie | SZCZECIN

9 czerwca 2024, Niedziela

Teatr Letni w Szczecinie

Fałata 2, Szczecin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Oto jest: Piątka dziesiątki? A może dziesiątka na piątkę?

Oto 10 tenorów obchodzi pięciolecie swoich tras koncertowych po całej Polsce.

Z okazji tego muzycznego jubileuszu odbywa się specjalne tournée, podczas którego naszych Dziesięciu Wspaniałych będzie wykonywać najpiękniejsze piosenki ze swojego repertuaru oraz prezentować największe przeboje.

Zabiorą Państwa do “Granady”, bo “Lubię wracać, tam gdzie byłem”, z Meksyku przywiozą “Cielito lindo” i “La bamba”. Zatęsknią za słońcem (“O sole mio”), zachwycą wykonaniem “Hallelujah” Leonarda Cohena i zaczarują stwierdzeniem, że “Wielka sława to żart”.

Będzie i o wolności (“Libertà” z repertuaru Al. Bano i Rominy Power), i o miłości (“Can’t Help Falling In Love” Elvisa Presleya), i o piękności (“Belle” z musicalu “Dzwonnik z Notre Dame”).

Do usłyszenia (ze sceny) i do zobaczenia (na widowni)!

Usłyszymy m.in.: Cest Magnifacat Il divo – La vida sin amor Granada Barynkay La spagniola O sole mio Celito Lindo Abbalati Bella ciao Delayla – Tom Johnes Lubie Wracać Can’t help falling in love _ Presley O surdatto nnamurato Ameno You raise me up Ła bamba Il mondo – Il Volo Halleluyah – Cohen Liberta Belle – Notre dame

10 tenorów 5-lecie | SZCZECIN | 9 czerwca 2024, Niedziela, Teatr Letni w Szczecinie

Biletomat.pl
115 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →