Projekt My Name Is New z własną sceną na Enea Spring Break 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Skład tegorocznej edycji Enea Spring Break powiększył się o dziesięciu przedstawicieli projektu My Name Is New, który wraz inicjatywą Dzielnica Brzmi Dobrze będzie miał własną scenę w trakcie festiwalu.

Kolejna odsłona showcase’owego festiwalu Enea Spring Break zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy regularnie serwują nam kolejne ogłoszenia. Dziś poznaliśmy kolejnych dziesięciu artystów. Sprawdźcie:

Scena My Name Is New na Enea Spring Break 2020 – line-up

Scena projektu My Name Is New i inicjatywy Dzielnica Brzmi Dobrze będzie obecna na festiwalu przez dwa dni. W tym czasie wystąpią tam artyści wybrani przez wytwórnię Kayax. Będą to: Caville, Cukier, Fonogon, KOLORY, Melika, Ola Wielgomas, sedguy, Siostry Łotry, SMÜGY oraz Zuza Gadowska.

Poza wyżej wymienionymi twórcami, na festiwalu wystąpią także m.in.: Natalia Przybysz, Igor Herbut, Mery Spolsky, Ralph Kaminski, Rosalie., Otsochodzi, Mata, Sonbird, Swiernalis, tęskno, Ptakova, Meek, Oh Why?, sanah, Biały Tunel, Syny, Piernikowski i wielu, wielu innych. Wszystkich dotychczas ogłoszonych wykonawców znajdziecie tutaj.

Enea Spring Break 2020 – data, bilety

Tegoroczna edycja festiwalu Enea Spring Break odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia w Poznaniu. Koncerty tradycyjnie odbywać się będą w kilkunastu miejscach na mapie stolicy Wielkopolski. W sprzedaży dostępne są trzydniowe karnety w cenie 120 zł. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

My już nie możemy się doczekać!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
od 120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.