Mery Spolsky ponownie rusza w trasę „Bigotka Tour”

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Mery nie zwalnia tempa i zaraz rusza w kolejną odsłonę trasy Bigotka Tour. Artystka zagra między innymi w Gdańsku i Toruniu. Mamy bilety na te koncerty!

Koncerty Mery Spolsky – tykająca bomba energetyczna

Kto był świadkiem jesiennej trasy Bigotka Tour ten wie, że Mery Spolsky jest w genialnej formie. Jej koncerty to tykająca bomba energetyczna, która wybucha pod wpływem szalonej atmosfery, którą na scenie tworzy duet Mery i No Echoes. My mieliśmy okazję być na koncercie w Poznaniu i potwierdzamy – był ogień!

Smutek i żal okryte płaczem w pasky – przeczytajcie nasz wywiad z Mery Spolsky

Dlaczego zatem warto wybrać się na koncerty z wiosennej trasy Bigotka Tour 2? Po pierwsze – wspomniana energia. Wyskaczecie, wytańczycie i wybawicie się na koncertach Mery po wszystkie czasy! Po drugie – słowa. To że Mery jest mistrzynią w operowaniu językiem polskim wiadomo nie od dziś. Jednak oprócz zabawnych zbitek słownych, artystka zawiera w swoich tekstach masę pozytywnego przekazu, chociażby to, że każda dziewczyna ma wierzyć w siebie. Z tych koncertów z pewnością wyjdziecie podbudowani!

Bigotka Tour 2 – wiosenne koncerty Mery Spolsky

Koncerty Mery Spolsky to również świetna oprawa wizualna, światła i stylizacje, które dopełniają całość tego niecodziennego show. Nie powinniście tego przegapić! Bilety na koncerty Mery Spolsky w Klubie Muzycznym Parlament w Gdańsku 7 marca, w klubie Lizard King w Toruniu 16 kwietnia oraz w ramach festiwalu Spring Break w Poznaniu 25 kwietnia kupicie na Biletomat.pl. Sprawdźcie, gdzie jeszcze artystka zagra tej wiosny!

Mery Spolsky koncerty

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Mery Spolsky - koncerty

Biletomat.pl
45 - 50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.