Ptakova z nowym utworem wyprodukowanym przez Kubę Karasia


21 listopada 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Ptakova uwielbia muzyczne eksperymenty. Artystka zaprezentowała dziś nowy utwór – Bez nas, który wyprodukował Kuba Karaś z The Dumplings. To kolejna zapowiedź jej debiutanckiego albumu.

Do tej pory Ptakova zasłynęła głównie gościnnymi występami, do których wnosiła napisane przez siebie teksty i linie melodyczne. Jej największy sukces to utwór Lawina, przygotowany we współpracy z duetem producenckim Piona. Towarzyszył mu teledysk, który na YouTube’ie obejrzano ponad 700 tys. razy. Nagrywała też we współpracy z Miuoshem, Jordahem i Kubim Producentem oraz w ramach projektu SOXSO.

PIONA – Lawina feat. Ptakova, posłuchajcie utworu

Ptakova z kolejną zapowiedzią debiutanckiej płyty

Obecnie Ptakova pracuje nad wydaniem swojej debiutanckiej płyty. Jakiś czas temu pisaliśmy o utworze Kastaniety, który ją zapowiada. Dziś do sieci trafił kolejny singiel, który pojawi się na krążku – Bez nas.

Czasami okazuje się, że w relacji, w której jesteśmy, coś wygasa, zanika i przemija. I choćbyśmy nie wiem co robili, nagle na każdym kroku pojawia się jakiś mur oddzielający dwoje bliskich sobie ludzi. Myślę jednak, że siła tkwi w pokonywaniu pewnych barier i rozbijaniu tych murów. Może drogą do ich rozbicia jest chwilowy oddech w samotności i znalezienie punktów odniesienia.

Piosenkę Bez nas artystka stworzyła we współpracy z Kubą Karasiem z duetu The Dumplings.

Kuba to super człowiek. Cieszę się, że mogłam zaczerpnąć trochę z jego szalonej i kreatywnej głowy i współdziałać.

Autorką tekstu do tego utworu jest natomiast wokalistka Kasia Lins.

Ciekawym doświadczeniem było oddanie warstwy tekstowej Kasi Lins, którą cenię i podziwiam.

Ptakova – Bez nas, prod. Kuba Karaś

Czekamy na więcej nowości od Ptakovej!

fot. Zosia Zija i Jacek Pióro

Ptakova uwielbia muzyczne eksperymenty. Artystka zaprezentowała dziś nowy utwór – Bez nas, który wyprodukował Kuba Karaś z The Dumplings. To kolejna zapowiedź jej debiutanckiego albumu. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →