PIONA – projekt Igora Fleiszera i Tomka Rawskiego. Zobacz pierwsze wideo

Obserwuj nas na instagramie:

Duet PIONA debiutuje w Kayaxie z przebojowym singlem “Lawina” z udziałem Ptakovej.

PIONA, czyli Igor Fleiszer i Tomek Rawski, to nowy projekt warszawskich producentów i didżejów – znanych także jako Rawski & iRobot z oficjalnych remiksów dla takich artystów jak Hurts i Giorgio Moroder.

Choć na scenie obecni są nie od dziś, to właśnie teraz, tak jak James Murphy, który dość późno w swoim życiu debiutował z LCD Soundsystem, postanowili założyć nowy zespół. Ich debiutancka EP-ka ukaże się jesienią. Zapowiada ją singiel “Lawina” nagrany z Ptakovą.

“To był szybki strzał. Któregoś dnia Tomek napisał do mnie z pytaniem, czy chciałabym coś z nimi podziałać. Nie mogłam odmówić! Po przesłuchaniu próbki utworu, czułam już w głębi serca i głowy, że tekst spłynie na mnie jak lawina i… tak też się stało. Parę dni później tekst był gotowy. Jeszcze tylko kilka poprawek, prób i błędów i voila! Tomasz i Igor są super! Mega pozytywna energia, wsparcie i głupie żarty towarzyszące tej współpracy sprawiły, że chce się z nimi tworzyć – nie ma innej opcji” – mówi o współpracy Ptakova.

 

Polecamy nasze ulubione płyty na lato

Duet PIONA debiutuje w Kayaxie z przebojowym singlem “Lawina” z udziałem Ptakovej. PIONA, czyli Igor Fleiszer i Tomek Rawski, to nowy projekt warszawskich producentów i didżejów – znanych także jako Rawski & iRobot z oficjalnych remiksów dla takich artystów jak Hurts i Giorgio Moroder. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →