Natalia Przybysz zapowiada wiosenną trasę koncertową


22 stycznia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Natalia Przybysz kontynuuje promocję swojego najnowszego albumu – Jak Malować Ogień. Wiosną ponownie będzie można usłyszeć ją na żywo, podczas kilku koncertów w największych polskich miastach.

Natalia Przybysz 25 października 2019 roku wydała swój najnowszy album zatytułowany Jak Malować Ogień. Promowała go podczas jesiennej trasy koncertowej, w trakcie której z nowym materiałem odwiedziła kilkanaście klubów w całej Polsce. Nowa płyta i koncerty spotkały się z ciepłym odbiorem, dlatego wiosną artystka ponownie zagra w największych polskich miastach.

Wracamy koncertowo z ciepłym powiewem nadchodzącej Wiosny. Chciałabym tym razem być jeszcze bliżej by zobaczyć Was dokładniej i usłyszeć jak śpiewacie i zobaczyć Wasze taneczne kroki i spotkać się z Wami po koncercie . Sprawdźcie jak my gramy w latach dwudziestych… do zobaczenia.

Natalia Przybysz – Ogień

Natalia Przybysz – wiosenna trasa koncertowa

Wiosenną trasę Natalia rozpocznie od występu na Fryderykach. Będzie można ją zobaczyć także podczas poznańskiego festiwalu Spring Break. Pozostałe przystanki trasy obejmą klubowe występy w Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Łodzi i Warszawie. Sprawdźcie, jak prezentuje się rozpiska koncertów Natalii Przybysz:

15.03. – Fryderyk Festiwal, Katowice, MCK
22.03. – Kraków, Studio
29.03. – Gdańsk, B90 – kup bilety na Biletomat.pl
05.04. – Wrocław, Zaklęte Rewiry – kup bilety na Biletomat.pl
24.04. – Poznań, Enea Spring Break – kup bilety na Biletomat.pl
26.04. – Warszawa, Stodoła

Natalia Przybysz - trasa Jak Malować Ogień

Przeczytajcie także: Natalia Przybysz: „Stanie na scenie to wciąż uczucie obezwładniające w swojej potędze” [wywiad]

Natalia Przybysz kontynuuje promocję swojego najnowszego albumu – Jak Malować Ogień. Wiosną ponownie będzie można usłyszeć ją na żywo, podczas kilku koncertów w największych polskich miastach. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →