Początkujący raperzy z własną sceną na Fryderyk Festiwal 2020


08 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Podczas tegorocznej edycji Fryderyk Festiwalu szansę na zaprezentowanie się przez większą publicznością będą mieli młodzi reprezentanci sceny hip-hopowej, którzy dopiero rozpoczynają karierę.

Scena Nowego Rapu na Fryderyk Festiwal 2020

Scena Nowego Rapu to projekt, który podczas Fryderyk Festiwalu 2020 zaprezentuje jednych z najciekawszych hip-hopowych debiutantów ostatnich miesięcy.

15 marca w Katowicach usłyszeć będzie można duet Miętha, który w drugiej połowie 2019 roku zadebiutował krążkiem Autoportret. Do Katowic przyjedzie także Gverilla, który na festiwalu zaprezentuje swój nowy materiał. Jego twórczość to połączenie ekspresywnej liryki oraz eksperymentalnych linii wokalnych.

Miętha – Star$

Podczas Fryderyk Festiwal 2020 zobaczymy także Trill Pema, działającego pod szyldem Fresh N Dope. Na Scenie Nowego Rapu pojawi się także Koza – reprezentant ekipy Bypass, niestroniący od wymyślnych metafor i kontrowersyjnych wersów. Występy zamknie OKI. Raper doceniany jest za świetne umiejętności techniczne i styl. Zaprezentuje utwory ze swojego nadchodzącego albumu, pt. 47playground.

OKI – Justin Bieber

scena nowego rapu na fryderyk festiwal 2020

Fryderyk Festiwal 2020

Fryderyk Festiwal to trzydniowe wydarzenie, podczas którego wręczane są najbardziej prestiżowe nagrody rodzimej branży muzycznej oraz odbywają się koncerty najpopularniejszych polskich artystów i zespołów.

Tegoroczną galę zainauguruje Gala Muzyki Poważnej, która odbędzie się 8 marca w katowickim NOSPR. Wręczenie statuetek w kategoriach muzyki rozrywkowej i jazzowej odbędzie się 14 marca w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, a dzień później, 15 marca, na tej samej scenie wystąpią gwiazdy polskiej muzyki oraz młodzi, utalentowani twórcy.

fryderyk festiwal 2020
fot. Radosław Kaźmierczak

Podczas tegorocznej edycji Fryderyk Festiwalu szansę na zaprezentowanie się przez większą publicznością będą mieli młodzi reprezentanci sceny hip-hopowej, którzy dopiero rozpoczynają karierę. Scena Nowego Rapu na Fryderyk Festiwal 2020 Scena Nowego Rapu to projekt, który podczas Fryderyk Festiwalu 2020 zaprezentuje jednych z najciekawszych hip-hopowych debiutantów ostatnich miesięcy. 15 marca w Katowicach usłyszeć będzie można duet […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Festiwale

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.