tęskno rusza w wiosenną trasę koncertową z nową płytą

Obserwuj nas na instagramie:

Zespół tęskno szykuje na ten rok sporo niespodzianek! Pierwsze z nich odkryje podczas swoich wiosennych koncertów. Sprawdźcie, gdzie zagra!

Błyskawiczny sukces tęskno i odejście Hani Rani

Historia grupy tęskno, choć krótka – jest bardzo intensywna. Zespół tuż po pojawieniu się na scenie zaliczył ogromny sukces ze swoim debiutanckim albumem mi. Chwilę po tym połowa tworzącego go duetu – Hania Rani oświadczyła, że musi pozostawić tęskno Asi Longić, aby móc w pełni poświęcić się jeszcze szybciej rozwijającej się karierze solowej.

Choć wydawać by się mogło, że tęskno zostało dość mocno osłabione – nic bardziej mylnego. Asia Longić nie wywiesza białej flagi – wręcz przeciwnie. Zaangażowała do pracy przy projekcie tęskno nowych muzyków, czego efekty można usłyszeć w ostatnim singlu zespołu – między nami. Utwór ten zapowiada drugi album tęskno, który w większej części, a może nawet w całości, usłyszycie na nadchodzących koncertach tęskno.

Wiosenne koncerty tęskno, sprawdź gdzie zagrają

18.04 – Radio Łódź
19.04 – Zmiana Klimatu, Białystok
22.04 – Dwór Artusa, Toruń
24.04 – Stary Klasztor, Wrocław
25.04 – Niebo, Warszawa
26.04 – Teatr Szekspirowski, Gdańsk
06.05 – MOS, Kraków
07.05 – WCK, Wadowice
13.05 – Łaski Dom Kultury, Łask
14.05 – Barlickiego 30, Tomaszów Mazowiecki
15.05 – Ratusz – Sala Witrażowa, Kamienna Góra

tęskno koncerty

tęskno na Enea Spring Break 2020 – bilety

tęskno zagra również podczas tegorocznej edycji festiwalu Spring Break, co jest o tyle zaskakujące, że rzadko zespoły wracają na ten festiwal po tak krótkim czasie (tęskno zagrało na Spring Breaku na samym początku swojej kariery, w 2018 roku). Jest jednak jedna zasada – zespół, który wraca na Spring Break musi zagrać w nowej formule. Tę zasadę z pewnością spełnia tęskno, które nie dość, że w nadchodzącą trasę wyruszy w nowym składzie, to jeszcze z nowym materiałem.

tęskno Spring Break

Nie przegapcie występów tęskno w nowej formule z nowym albumem! Bilety na koncerty w Warszawie, Wrocławiu oraz podczas Spring Break 2020 znajdziecie na Biletomat.pl.

Zespół tęskno szykuje na ten rok sporo niespodzianek! Pierwsze z nich odkryje podczas swoich wiosennych koncertów. Sprawdźcie, gdzie zagra! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Błyskawiczny sukces […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →