Cukier prezentuje nowe podejście do rapu. Posłuchajcie


15 stycznia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Cukier to zespół, który zadebiutował w ubiegłym roku. Jego członkowie mają na swoim koncie współprace z największymi gwiazdami polskiej sceny. Sprawdźcie ich.

Cukier, czyli Amadeusz Krebs i Bartek Caboń

Amadeusz Krebs to producent muzyczny, kompozytor i perkusista, który swoją przygodę z muzyką zaczął w wieku 8 lat. Pochodzi z rodziny o silnych korzeniach muzycznych. Przez wiele lat zdobywał doświadczenie współpracując ze ścisłą czołówką polskich artystów.

Bartek Caboń to z kolei pasjonat dobrego słowa w każdej postaci. Nałogowo czyta i pisze. Zawodowo nauczyciel śpiewu. Trenuje głosy gwiazd polskiej sceny. Jest też rehabilitantem głosu i propagatorem zdrowego śpiewania w każdym stylu, od klasyki po hip-hop.

Cukier w projekcie My Name Is New

Zespół Cukier powstał w 2019 roku z inicjatywy Amadeusza Krebsa, który przygotowywał swój producencki debiut. Początkowo miała to być płyta, do której Krebs miał zaprosić gości z różnych muzycznych światów. Podczas pracy studyjnej z zaproszonym na sesje Bartkiem Caboniem szybko stało się jasne, że projekt będzie duetem.

Zespół prezentuje oryginalne i alternatywne podejście do rapu. W czerwcu 2019 roku ich remiks utworu Nie czekaj Barbary Wrońskiej wygrał konkurs organizowany przez Pekao. Promocją ich utworów od razu zainteresowała się wytwórnia Kayax, co zaowocowało dołączeniem Cukru do projektu My Name Is New.

Posłuchajcie singli zespołu Cukier:

Cukier – Dom

Cukier – Łachmany

Cukier – Kobiety

Cukier to zespół, który zadebiutował w ubiegłym roku. Jego członkowie mają na swoim koncie współprace z największymi gwiazdami polskiej sceny. Sprawdźcie ich. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →