Projekt My Name Is New ma już rok!


02 października 2019

Obserwuj nas na instagramie:

My Name Is New, projekt związany z wytwórnią Kayax obchodzi swoją pierwszą rocznicę. Przez ten czas do inicjatywy dołączyło duże grono utalentowanych artystów.

My Name Is New to projekt wspierający debiutujących artystów solowych oraz zespoły. Kayax kładzie ogromny nacisk na wsparcie merytoryczne z zakresu promocji muzyki w internecie, efektywnego korzystania z zasobów social mediów oraz pozyskiwania szerszej publiczności.

Rok działalności projektu My Name Is New

Od września 2018 roku do inicjatywy dołączyło przeszło 80 artystów ze 110 piosenkami. Debiutanci zagrali blisko 80 koncertów klubowych i na dużych scenach festiwalowych oraz udzielili ponad 150 wywiadów.

My Name Is New

Dzięki projektowi, szeroki rozgłos zyskały duety Bloo Crane, Funkasanki, RAT KRU, zespoły Hyper Son, Mgły, KOLORY oraz wielu artystów solowych, w tym Aleksandra Kozubal, Ola Wielgomas i Jagoda Kret.

Uczestnicy projektu zagrali aż 28 supportów przed artystami Kayaxu, a także 54 koncerty klubowe, jak i te na dużej scenie, podczas wydarzeń i festiwali takich jak: cykl My Name Is New Festiwal w Towarzyskiej, scena MNIN na Fest Festival, scena MNIN na Naturalnie Mazury Festiwal, My Name Is New Festival x Aktivist na Pasażu Wiecha czy Showcase inicjatywy na Spring Break’u.

Kayah o projekcie:

Kayax od samego początku miał misję wspierania nowych, debiutujących artystów. Dzięki założonej przez nas platformie mynameisnew.pl możemy wreszcie wybierać najzdolniejszych, najciekawszych i wspierać ich pierwsze kroki na rynku muzycznym. Fajnie, że nasz projekt doceniło tak wiele instytucji i aktywnie wsparło nasze działania na rzecz młodych polskich twórców. Mam nadzieję, że będziemy kontynuować naszą współpracę. Bardzo liczę na to, że MNIN będzie się dalej świetnie rozwijać. Mamy mnóstwo nowych pomysłów.

My Name Is New – playlista na Spotify

Posłuchajcie playlisty, którą projekt My Name Is New przygotował na Spotify:

My Name Is New, projekt związany z wytwórnią Kayax obchodzi swoją pierwszą rocznicę. Przez ten czas do inicjatywy dołączyło duże grono utalentowanych artystów. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins My […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →