Reprezentanci projektu My Name Is New na Enea Spring Break


22 kwietnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Showcase inicjatywy odbędzie się 26 kwietnia na Perła Export Stage (Scena na Piętrze).

Podczas tegorocznej edycji Enea Spring Break, odbędzie się Showcase projektu My Name Is New, podczas którego zaprezentuje się pięciu szalenie ciekawych i różnorodnych artystów wytypowanych przez Kayax.

Jednym z zespołów jest Bleeding Moses, czyli jedyna pigeon rockowa formacja w Polsce. Ich korzenie sięgają muzyki syntezatorowej, trip-hopu i mieszankirockowych brzmień lat 70’.

Kolejnym zespołem, który usłyszymy w ramach showcase’u jest Bloo Crane. To młody, energiczny duet z Krakowa, który komponuje elektroniczne, taneczne brzmienia.

Reprezentantami projektu podczas festiwalu będą również Eyelids, czyli duet z Katowic. Bazą artystów był od zawsze electropop, ale nie boją się czerpać z innych gatunków.

Będziemy mieli również okazję obejrzeć również występ jednego z ambasadorów projektu – Hyper Son. Ta młoda trójka z południa tworzy niesamowite hip-hopowo-trapowe brzmienia, które wgryzają się w głowę już po pierwszych sekundach odsłuchu.

Showcase dopełni swoją obecnością rockowa wokalistka, Jagoda Kret. Porównywana do Natalii Przybysz, artystka tworzy rockowo-alternatywne kompozycje z pazurem.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
105 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.