Reprezentanci projektu My Name Is New na Enea Spring Break


22 kwietnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Showcase inicjatywy odbędzie się 26 kwietnia na Perła Export Stage (Scena na Piętrze).

Podczas tegorocznej edycji Enea Spring Break, odbędzie się Showcase projektu My Name Is New, podczas którego zaprezentuje się pięciu szalenie ciekawych i różnorodnych artystów wytypowanych przez Kayax.

Jednym z zespołów jest Bleeding Moses, czyli jedyna pigeon rockowa formacja w Polsce. Ich korzenie sięgają muzyki syntezatorowej, trip-hopu i mieszankirockowych brzmień lat 70’.

Kolejnym zespołem, który usłyszymy w ramach showcase’u jest Bloo Crane. To młody, energiczny duet z Krakowa, który komponuje elektroniczne, taneczne brzmienia.

Reprezentantami projektu podczas festiwalu będą również Eyelids, czyli duet z Katowic. Bazą artystów był od zawsze electropop, ale nie boją się czerpać z innych gatunków.

Będziemy mieli również okazję obejrzeć również występ jednego z ambasadorów projektu – Hyper Son. Ta młoda trójka z południa tworzy niesamowite hip-hopowo-trapowe brzmienia, które wgryzają się w głowę już po pierwszych sekundach odsłuchu.

Showcase dopełni swoją obecnością rockowa wokalistka, Jagoda Kret. Porównywana do Natalii Przybysz, artystka tworzy rockowo-alternatywne kompozycje z pazurem.

Showcase inicjatywy odbędzie się 26 kwietnia na Perła Export Stage (Scena na Piętrze). Podczas tegorocznej edycji Enea Spring Break, odbędzie się Showcase projektu My Name Is New, podczas którego zaprezentuje się pięciu szalenie ciekawych i różnorodnych artystów wytypowanych przez Kayax. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →