My Name Is New – rusza druga część festiwalu. Zobacz, kto zagra


30 czerwca 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Już 5 lipca ruszy kolejna część festiwalu My Name Is New. To cykl wydarzeń, podczas których prezentują się młodzi, początkujący artyści. Zobaczcie, kto i kiedy zagra!

Czym jest My Name Is New?

My Name Is New jest projektem wytwórni Kayax, wspierającym i promującym artystów, którzy są na początku swojej kariery artystycznej. Inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt zespołów i solowych wykonawców, którym pomaga przebić się do szerszej publiczności.

Jednym z elementów promocji nowej muzyki przez Kayax, jest autorski mini-festiwal My Name Is New. To cykl wakacyjnych spotkań, w trakcie których co tydzień odbywają się specjalistyczne szkolenia i wykłady przeznaczone specjalnie dla debiutujących muzyków. Zwieńczeniem każdego wydarzenia jest oczywiście koncert jednego z artystów reprezentujących projekt My Name Is New.

My Name Is New Festiwal

Pierwsza część festiwalu odbywa się co czwartek, od 6 czerwca do 8 sierpnia w Klubokawiarni Towarzyska w Warszawie. Artyści występujący w ramach tego cyklu to Eyelids, Aleksandra Kozubal, Tacher, Bloo Crane, Dünayev Søppel, ZOLC, Honeycomb oraz Funkasanki.

Festiwal My Name Is New

Jako, że do My Name Is New wciąż dołączają nowi artyści – organizatorzy postanowili ruszyć z drugą częścią festiwalu. Ta będzie się odbywać regularnie co piątek, tym razem na warszawskim Pasażu Wiecha i startuje już 5 lipca. Oficjalnym partnerem tej części festiwalu jest magazyn Aktivist.

My Name Is New Festiwal – harmonogram

  • 12 lipca – Bobkowski

  • 19 lipca – RAT KRU

  • 26 lipca – Ola Wielgomas

Festiwal My Name Is New

Już 5 lipca ruszy kolejna część festiwalu My Name Is New. To cykl wydarzeń, podczas których prezentują się młodzi, początkujący artyści. Zobaczcie, kto i kiedy zagra! Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Czym jest My Name Is […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →