Kwiatki – nowe twarze projektu My Name Is New


07 czerwca 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Tradycyjnie w każdy pierwszy piątek miesiąca otrzymujemy od wywórni Kayax kilka nowych premier w ramach projektu My Name Is New. Tym razem jedna z nich to Kwiatki! Sprawdźcie kim są!

Kwiatki ładnie pachną, ale równie ładnie grają i śpiewają! A to za sprawą toruńskiego duetu – Oli Góralskiej i Adama Stawickiego, którzy wspólnie tworzą elektroniczno-folkowe, przyjemne brzmienia.

Adam jest odpowiedzialny za warstwę muzyczną, do której Ola dodaje swoje błyskotliwe przemyślenia w formie tekstów, które potem śpiewa.

Duet ma na koncie wydaną w formie elektronicznej EPkę, której możecie posłuchać na ich Bandcampie. To pełen liryki zbiór przemyśleń i doświadczeń młodych ludzi, ubrany w przyjemne, chilloutowe dźwięki. Dzięki tej EPce Kwiatki znalazły się na liście najlepiej zapowiadających się debiutów na rok 2018 przygotowanej przez Brand New Anthem.

Swoje pierwsze kroki na scenie duet stawiał w toruńskich klubach, gdzie zagrał supporty przed Siksą oraz zespołem Coals.

Potem pojawił się singiel Smutne Dziewczyny i pierwszy teledysk Kwiatków. Klip był nagrywany w rodzinnej miejscowości Oli i Adama – Wąbrzeźnie, a główną rolę zagrała sama Ola.

Obejrzyj teledysk do singla Smutne Dziewczyny:

Kwiatki w projekcie My Name Is New

My Name Is New to inicjatywa wytwórni Kayax mająca na celu pomoc w rozwoju kariery i promowanie młodych, początkujących artystów. Jedną z nowych twarzy projektu są właśnie Kwiatki, które debiutują w Kayaxie ze swoim najnowszym utworem Nie lubię róż.

Posłuchaj singla Nie lubię róż:


Kwiatki znajdziecie na:

Facebooku

Instagramie

YouTubie

Spotify

Tradycyjnie w każdy pierwszy piątek miesiąca otrzymujemy od wywórni Kayax kilka nowych premier w ramach projektu My Name Is New. Tym razem jedna z nich to Kwiatki! Sprawdźcie kim są! Kwiatki ładnie pachną, ale równie ładnie grają i śpiewają! A to za sprawą toruńskiego duetu – Oli Góralskiej i Adama Stawickiego, którzy wspólnie tworzą elektroniczno-folkowe, […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także