Posłuchaj nowych singli inicjatywy My Name Is New


08 kwietnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

5 kwietnia odbyły się kolejne premiery z ramienia projektu. Do inicjatywy oficjalnie dołączyło trzech artystów, a w nowych wydaniach znajdziemy również singiel zespołu, który w projekcie jest prawie od początku jego istnienia.

Inicjatywa została powołana do życia we wrześniu ubiegłego roku. Mimo krótkiego stażu, dołączyło do niej już ponad 60-ciu artystów z całego kraju.

Projekt ma przede wszystkim charakter edukacyjny. Każdy, kto do niego dołączy, otrzymuje pakiet informacji na temat poszerzania swojej publiczności, wykorzystywania potencjału social media, serwisów streaminowych oraz promocji swojej muzyki w sieci.

W piątek na playlistę trafiło 5 nowych utworów. Do inicjatywy dołączył zespół Bastard Brothers – rockowy band o klasycznym brzmieniu. Muzycy zaprezentowali w projekcie dwa autorskie kawałki – Dirty Pretty Smile oraz Somebody.

Kolejnym nowym nabytkiem MNIN stał się bobkowski, którego singiel Kiti stanowi cudowne dopełnienie alternatywnej części na playliście projektu.

Ostatnim zespołem, który oficjalnie stał się częścią inicjatywy jest Mob. Grają jedynie swoją autorską muzykę, która stanowi połączenie bluesa, groove’u, jazzu oraz popu.

Na playliście znalazł się również singiel Nie Mam Czasu, od artystów, którzy w projekcie uczestniczyli od samego początku. Mgły to niesamowity, utalentowany zespół grający alternatywny, melancholijny pop.

Posłuchaj całej playlisty projektu:

Projekt My Name is New będzie miał swój showcase w Scenie na Piętrze podczas festiwalu Enea Spring Break w Poznaniu.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.