My Name Is New to teraz label. Premiera pierwszych albumów już za chwilę


23 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

My Name Is New przeistacza się w label wydawniczy. Premiera pierwszych albumów już za kilka dni. Poznajcie szczegóły akcji!

My Name Is New – jeszcze bliżej artystów

Ponad 170 utworów, niemal 40 teledysków i 115 artystów. Własny festiwal oraz osobne sceny na Spring Break Festival, Naturalnie Mazury Festiwal czy Fest Festival. Zaangażowanie artystów w dziesiątki supportów. Szkolenia przeprowadzone we współpracy z ZAiKS i Music Export Poland. Projekty specjalne z markami i stała współpraca z mediami. Takimi działaniami może się pochwalić inicjatywa muzyczna, która wystartowała zaledwie dwa lata temu – My Name Is New.

Festiwal My Name Is New

My Name Is New to od teraz label wydawniczy

Czołowy projekt wspierający debiutujących artystów na polskiej scenie przechodzi właśnie spore przeobrażenie. Od teraz, to nie tylko platforma wspierająca i promująca młodych twórców. To również label, który zajmie się wydawaniem ich debiutanckich albumów.

Do tej pory rolę tę pełniła wytwórnia Kayax, która stoi na czele akcji My Name Is New. Najciekawsi artyści projektu trafiali pod skrzydła labelu i podpisywali z nim kontrakt, jednak miejsc dla takich szczęśliwców było niewiele. Sublabel wytwórni, My Name Is New Label, zamierza wydawać o wiele więcej debiutanckich albumów polskich artystów.

Caville, Funkasanki oraz Maciej Tacher debiutują pod skrzydłami My Name Is New

My Name Is New Label nie pozostaje gołosłowny i już teraz ogłosił premiery trzech pierwszych albumów, które zainaugurują działalność wydawniczą wytwórni. 30 września ukażą się debiutanckie albumy zespołów Caville, Funkasanki oraz songwritera Macieja Tachera. Nie przegapcie tych premier!

My Name Is New label

My Name Is New przeistacza się w label wydawniczy. Premiera pierwszych albumów już za kilka dni. Poznajcie szczegóły akcji! Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać My Name Is New – jeszcze […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →