Spring Break powraca. Festiwal w zmienionej formule rozpocznie się 19 września


08 września 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Właśnie poznaliśmy szczegóły tegorocznej edycji showcase'owego festiwalu Spring Break. Podczas 20 wydarzeń zaprezentują się przede wszystkim artyści związani z Poznaniem. Sprawdźcie program.

Spring Break w tym roku w zmienionej formule

W tym roku zamiast 3-dniowego festiwalu, na program Spring Breaka składać się będzie ponad 20 wydarzeń, które odbywać się będą w całym Poznaniu między 19 września a 24 października.

Festiwal nie ma szansy odbyć się w dotychczasowej trzydniowej formule. Wybraliśmy wariant hybrydowy: koncerty odbywać się będą dwa- trzy razy w tygodniu i będą dostępne zarówno online, jak i dla dozwolonej liczby widzów na żywo. Co najważniejsze – wszystkie odbędą się w Poznaniu.

mówi Łukasz Minta z fundacji Fast Forward

Podczas festiwalu zaprezentują się głównie artyści związani z Poznaniem, czyli m.in. Wczasy, Rosalie., Swiernalis, Izzy and The Black Trees czy Michał Kowalonek.

Koncerty będą się odbywać w klubach i salach koncertowych w centrum miasta. Wśród festiwalowych lokacji nie zabraknie dobrze znanych miejsc: Tama, Dragon, KontenerART, Scena na Piętrze, Blue Note, Próżność czy Schron. Wydarzenie w takiej formule ma na celu przede wszystkim wsparcie poznańskich artystów, animatorów i klubów muzycznych.

Poniżej znajdziecie pełen program tegorocznego Spring Breaka:

Spring Break 2020

Spring Break 2020 – bilety

Na każde wydarzenie w ramach festiwalu obowiązywać będą osobne bilety. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Natomiast karnety zakupione na kwietniową edycję Spring Breaka zachowują ważność na przyszłoroczną odsłonę.

zdjęcie główne: fot. Piotr Galuhn

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Bilety na koncerty w ramach Spring Break 2020

Biletomat.pl
od 20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.