Enea Spring Break Festival w tym roku w zupełnie innej formule

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Organizatorzy Enea Spring Break Showcase Festival zabrali głos co do tego, jak będzie wyglądała tegoroczna edycja imprezy. Sprawdźcie szczegóły.

Czy Enea Spring Break odbędzie się w tym roku?

W końcu otrzymaliśmy informację, na którą wielu fanów poznańskiej imprezy czekało już od dawna. Czy Enea Spring Break odbędzie się w tym roku? Tak i nie, bowiem w obecnych warunkach, związanych z pandemią koronawirusa, festiwal nie może odbyć się w dotychczasowej, trzydniowej formule, tak jak to było planowane na dni 10 – 12 września 2020 roku. Organizatorzy znaleźli jednak inne rozwiązanie.

Enea Spring Break

Enea Spring Break nie jako festiwal, ale cykl koncertów

Festiwal zamienia się w cykl koncertów w Poznaniu, które będą się odbywać dwa razy w tygodniu od września do listopada. Każdy z nich będzie dostępny zarówno online jak i dla dozwolonej liczby widzów na żywo. Pełna lista wykonawców, dat i miejsc, w których zagrają pojawi się w ciągu najbliższych tygodni. Będą to jednak głównie artyści związani z Poznaniem.

Wszystko to związane jest z chęcią wsparcia przez Enea Spring Break lokalnej branży muzyczno-rozrywkowej, obejmującej artystów i animatorów sceny muzycznej oraz kluby muzyczne, dla których ostatnie miesiące są wyjątkowo trudne. Festiwal od zawsze był bardzo mocno związany z miastem Poznań – stąd organizatorzy podjęli właśnie takie działania. Szykują oni również specjalny program edukacyjny. Marcin Kostaszuk, wicedyrektor Wydziału Kultury Urzędu Miasta Poznania mówi:

Wspólnie odpowiemy na potrzebę wzmocnienia kompetencji lokalnych organizatorów i artystów. Spring Breakowi towarzyszyć będzie program edukacyjny, który zaowocuje Atlasem dla kultury online – specjalnym, bezpłatnym podręcznikiem wspierającym działania internetowe. Poprzednie wydania Atlasu odpowiadały na potrzeby osób z niepełnosprawnościami. Dziś, gdy prawdopodobne są kolejne fale epidemii, chcemy wesprzeć poznańską branżę kulturalną w przygotowaniach do profesjonalnych działań internetowych.

Enea Spring Break Showcase – co z zakupionym karnetem?

Kwestia tego, co można zrobić z zakupionymi już karnetami na Enea Spring Break Showcase Festival 2020 nie została jeszcze wyjaśniona. Informacje mają się pojawić niebawem.

Enea Spring Break

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.