Enea Spring Break Festival w tym roku w zupełnie innej formule

Podziel się newsem:

Organizatorzy Enea Spring Break Showcase Festival zabrali głos co do tego, jak będzie wyglądała tegoroczna edycja imprezy. Sprawdźcie szczegóły.

Reklama

Czy Enea Spring Break odbędzie się w tym roku?

W końcu otrzymaliśmy informację, na którą wielu fanów poznańskiej imprezy czekało już od dawna. Czy Enea Spring Break odbędzie się w tym roku? Tak i nie, bowiem w obecnych warunkach, związanych z pandemią koronawirusa, festiwal nie może odbyć się w dotychczasowej, trzydniowej formule, tak jak to było planowane na dni 10 – 12 września 2020 roku. Organizatorzy znaleźli jednak inne rozwiązanie.

Enea Spring Break

Enea Spring Break nie jako festiwal, ale cykl koncertów

Festiwal zamienia się w cykl koncertów w Poznaniu, które będą się odbywać dwa razy w tygodniu od września do listopada. Każdy z nich będzie dostępny zarówno online jak i dla dozwolonej liczby widzów na żywo. Pełna lista wykonawców, dat i miejsc, w których zagrają pojawi się w ciągu najbliższych tygodni. Będą to jednak głównie artyści związani z Poznaniem.

Wszystko to związane jest z chęcią wsparcia przez Enea Spring Break lokalnej branży muzyczno-rozrywkowej, obejmującej artystów i animatorów sceny muzycznej oraz kluby muzyczne, dla których ostatnie miesiące są wyjątkowo trudne. Festiwal od zawsze był bardzo mocno związany z miastem Poznań – stąd organizatorzy podjęli właśnie takie działania. Szykują oni również specjalny program edukacyjny. Marcin Kostaszuk, wicedyrektor Wydziału Kultury Urzędu Miasta Poznania mówi:

Wspólnie odpowiemy na potrzebę wzmocnienia kompetencji lokalnych organizatorów i artystów. Spring Breakowi towarzyszyć będzie program edukacyjny, który zaowocuje Atlasem dla kultury online – specjalnym, bezpłatnym podręcznikiem wspierającym działania internetowe. Poprzednie wydania Atlasu odpowiadały na potrzeby osób z niepełnosprawnościami. Dziś, gdy prawdopodobne są kolejne fale epidemii, chcemy wesprzeć poznańską branżę kulturalną w przygotowaniach do profesjonalnych działań internetowych.

Enea Spring Break Showcase – co z zakupionym karnetem?

Kwestia tego, co można zrobić z zakupionymi już karnetami na Enea Spring Break Showcase Festival 2020 nie została jeszcze wyjaśniona. Informacje mają się pojawić niebawem.

Enea Spring Break

Organizatorzy Enea Spring Break Showcase Festival zabrali głos co do tego, jak będzie wyglądała tegoroczna edycja imprezy. Sprawdźcie szczegóły. Czy Enea Spring Break odbędzie się w tym roku? W końcu otrzymaliśmy informację, na którą wielu fanów poznańskiej imprezy czekało już od dawna. Czy Enea Spring Break odbędzie się w tym roku? Tak i nie, bowiem […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.