Festiwal Enea Spring Break 2020 przeniesiony na wrzesień

Obserwuj nas na instagramie:

Wydarzenie, które co roku otwierało sezon festiwalowy w Polsce, w tym roku go zamknie. Enea Spring Break 2020 odbędzie się we wrześniu.

Stało się to, czego wszyscy mogliśmy się spodziewać. Zaplanowany na 23-25 kwietnia festiwal Enea Spring Break 2020 nie odbędzie się w tym terminie. W związku z obecną sytuacją, organizatorzy podjęli decyzję o przełożeniu poznańskiej imprezy.

Enea Spring Break 2020 w nowym terminie. Festiwal odbędzie się we wrześniu

Enea Spring Break 2020 odbędzie się w dniach 10-12 września. Wychodzi na to, że tym razem w Poznaniu pożegnamy sezon letnich festiwali.

Ze względu na zalecenia i środki ostrożności podjęte przez rząd, Enea Spring Break 2020 nie odbędzie się w planowanym terminie 23-25 kwietnia. Festiwal zostanie przełożony na 10-12 września 2020. Zapewniamy, że bezpieczeństwo i zdrowie artystów, personelu i fanów jest naszym głównym priorytetem. Monitorujemy sytuację i postępujemy zgodnie z decyzjami rządu oraz przedstawicieli służby zdrowia.

Enea Spring Break 2020. Nowa data, bilety zachowują ważność

Jeśli macie już karnet na tegoroczną edycję festiwalu, nie musicie go zwracać. Wejściówki zakupione przed zmianą daty zachowują ważność.

3-dniowe karnety na Enea Spring Break 2020 są wciąż dostępne w sprzedaży. Jeśli planujecie wziąć udział w tym wydarzeniu, to zachęcamy do zakupu już teraz. Możecie w ten sposób wesprzeć organizatorów festiwalu. Bilety znajdziecie na stronie Biletomat.pl.


Polska branża kulturalno-rozrywkowa zagrożona #razemtańczymyrazemwalczymy

Redakcja Muno.pl w imieniu swoim oraz przedstawicieli i przedstawicielek polskiej branży kulturalno-rozrywkowej wystosowała petycję do polskiego rządu ws. rządowego wsparcia branży kulturalno-rozrywkowej.

Petycja ws. rządowego wsparcia branży kulturalno-rozrywkowej
#razemtańczymyrazemwalczymy

Wydarzenie, które co roku otwierało sezon festiwalowy w Polsce, w tym roku go zamknie. Enea Spring Break 2020 odbędzie się we wrześniu. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Stało się to, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →