TOP 10: na co czekamy – sierpień 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Premiery muzyczne, nowe seriale i filmy oraz wydarzenia, na które warto zwrócić uwagę w nadchodzącym miesiącu. Sprawdźcie, na co czekamy w sierpniu.

Nadchodzący miesiąc będzie obfitował w wiele ciekawych premier muzycznych, serialowych i filmowych oraz wydarzeń, których nie możecie przegapić! Sprawdźcie nasze zestawienie na sierpień 2020.

Muzyka – sierpień 2020

28 sierpnia – Katy Perry – Smile

Katy Perry - Smile sierpień 2020

Katy Perry powraca po 3-letniej przerwie wydawniczej. Smile to szósty studyjny album w dyskografii amerykańskiej wokalistki. Na płycie znajdzie się 12 utworów, w tym single: Never Really Over, Daisies, Smile i Harleys in Hawaii.

28 sierpnia – Natalia Kukulska – Czułe Struny

Natalia Kukulska - Czułe Struny sierpień 2020

Czułe Struny to wyjątkowy muzyczny projekt Natalii Kukulskiej. Artystka wzięła na warsztat kompozycje Fryderyka Chopina, by we współpracy z wieloma kompozytorami, muzykami i wokalistami, opracować je w formie utworów symfonicznych, do których powstały także teksty. Więcej o nowej inicjatywie Natalii Kukulskiej przeczytacie tutaj.

28 sierpnia – Baasch – Noc

Baasch - Noc sierpień 2020

Noc, czyli trzeci studyjny album Baascha ukaże się nakładem [PIAS] Recordings Poland and Eastern Europe. Znajdzie się na nim 9 utworów, w tym single Brokat i Cienie.

Przeczytajcie także: Baasch: „Ograniczenia rodzą kreatywność” – wywiad


Seriale – sierpień 2020

6 sierpnia – The Rain, sezon 3 – Netflix

The Rain powraca z trzecim sezonem. Na początku sierpnia na Netflixie pojawią się finałowe odcinki duńskiego serialu. W produkcji śledzimy losy rodzeństwa – Simone i Rasmusa, którzy zostają przeniesieni przez ojca naukowca do bunkra w lesie. Ma ich to uchronić przed morderczym wirusem przenoszonym przez deszcz.

21 sierpnia – Lucyfer, sezon 5 – Netflix

W sierpniu ukaże się także kontynuacja hitu Netflixa Lucyfera. Nie otrzymamy jednak od razu wszystkich odcinków, gdyż nadchodzący 5. sezon serialu będzie podzielony na dwie części.


Filmy – sierpień 2020

7 sierpnia – Babyteeth

7 sierpnia na ekrany polskich kin trafi film Babyteeth, opowiadający historię poważnie chorej nastolatki, która zakochuje się w drobnym handlarzu narkotykami. Film prezentuje portret młodej dziewczyny, która pokazuje wszystkim, jak żyć, kiedy nie ma się nic do stracenia, przekraczając wszelkie granice w ekstremalny sposób.

21 sierpnia – Mulan

W sierpniu do kin trafi również kolejny aktorski remake animowanego filmu Disneya Mulan z 1998 roku. Film początkowo miał zadebiutować na wielkim ekranie już 27 marca, jednak z powodu pandemii data ta została przesunięta.

28 sierpnia – Nowi mutanci

Twentieth Century Fox we współpracy z Marvel Entertainment przedstawia film Nowi mutanci, oryginalny horror thriller, którego akcja rozgrywa się w odciętym od świata szpitalu, gdzie na obserwacji psychiatrycznej przetrzymywana jest grupa młodych mutantów. 


Wydarzenia – sierpień 2020

Cykl plenerowych koncertów #KatoLato

W sierpniowe weekendy na Placu Festiwalowym przy Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbywać się będą plenerowe koncerty znanych polskich artystów. Sprawdźcie, kogo tam usłyszymy:

#KatoLato – bilety na plenerowe koncerty w Katowicach

Bilety na koncerty w ramach cyklu #KatoLato odbywającego się w Katowicach, znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

katolato sierpień 2020

Festiwal My Name Is New

We wszystkie sierpniowe piątki w Warszawie, w klubie Stodoła odbywać się będą koncerty w ramach Festiwalu My Name Is New.

Festiwal My Name Is New

Premiery muzyczne, nowe seriale i filmy oraz wydarzenia, na które warto zwrócić uwagę w nadchodzącym miesiącu. Sprawdźcie, na co czekamy w sierpniu. Nadchodzący miesiąc będzie obfitował w wiele ciekawych premier muzycznych, serialowych i filmowych oraz wydarzeń, których nie możecie przegapić! Sprawdźcie nasze zestawienie na sierpień 2020. Muzyka – sierpień 2020 28 sierpnia – Katy Perry […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Koncerty z cyklu #KatoLato

Biletomat.pl
od 69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.