Katolato: Kwiat Jabłoni

6 sierpnia 2020, Czwartek

Plac Festiwalowy MCK

Plac Sławika i Antalla 1, Katowice

Start: godz. 20:00

Podziel się:

 

Bramy 19:00 Start 20:00

Kilkanaście plenerowych koncertów pod hasłem #Katolato z udziałem polskich artystów, wśród których m.in.: Bitamina, KęKę, Nocny Kochanek, Nosowska, O.S.T.R., Paluch i Pidżama Porno, odbędzie się na Placu Festiwalowym przy Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, w sąsiedztwie Spodka.

Kwiat Jabłoni to polska grupa folk-popowa, która oficjalnie funkcjonuje od marca 2018 roku. Wcześniej rodzeństwo występowało w zespole Hollow Quartet. Z zespołem wydali album „Chodź ze mną”, który cieszył się niemałym zainteresowaniem. Debiutancką piosenką Kwiatu Jabłoni był utwór „Dziś późno pójdę spać”, który w serwisie Youtube ma kilkanaście milionów wyświetleń. Ponadto na swoim koncie mają takie single jak „Nic więcej” oraz „Idzie zima”. 1 lutego 2019 ukazał się ich pierwszy studyjny album „Niemożliwe”.

Kwiat Jabłoni – Dziś późno pójdę spać 
youtu.be/FWDXwrgdm9w

📣 Koncert odbędzie się w ramach reżimu sanitarnego ustalonego przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów. Więcej informacji dotyczących zasad obostrzeń znajdą Państwo pod tym linkiem:
https://www.gov.pl/web/kultura/wydarzenia-artystyczne-i-rozrywkowe–z-publicznoscia-i-z-dystansem?fbclid=IwAR0cI6ZX2BFM-3Dv3ZgGSVR7o_wvr58Drr5irJlSBMJs8Dwljz5mThSeKhE

 Kup Bilety już teraz na Biletomat.pl!

Katolato: Kwiat Jabłoni | 6 sierpnia 2020, Czwartek, Plac Festiwalowy MCK

Biletomat.pl
80 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Zobacz także