Zakopower, 12.03.2023, Klub Stodoła

Zakopower, 12.03.2023, Klub Stodoła

12 marca 2023, Niedziela

Klub Stodoła

Stefana Batorego 10, Warszawa

Start: godz. 18:00

Podziel się:

TIMETABLE:
18:00 – otwarcie drzwi
19:00 – początek koncertu

12 marca 2023 w Klubie Stodoła wystąpi Zakopower! Koncert odbędzie się w ramach trasy “WIDZIALNE | NIEWIDZIALNE tour”, promującej najnowszy album zespołu. Nie zabraknie nowych utworów, a także największych hitów formacji. Bilety dostępne w sprzedaży!
Długo kazali na siebie czekać, ale skoro nowy album już się ukazał, to czas żeby ten nowy materiał wybrzmiał w klubach. Zakopower rusza na trasę koncertową “WIDZIALNE | NIEWIDZIALNE tour” promując piosenki z nowej płyty o tym samym tytule. Będzie jak to u Zakopower różnorodnie, będzie dużo instrumentów, pojawią się elementy etniczne, no i oczywiście będzie bardzo energetycznie ale, jak to już zespół nie raz pokazał będzie też moment na chwilkę refleksji.
– Ten świat pędzi. Pędzimy i my. Czasem tracimy z oczu to, co najważniejsze. Tymi piosenkami chcemy powiedzieć – zatrzymajmy się na chwilę, spróbujmy dostrzec to, co nienamacalne. Pod warstwą świata materialnego tętni ten duchowy. Można go doświadczyć w przyrodzie, czyimś uśmiechu, w sobie, czy w muzyce… i właśnie z tą muzyką chcemy Was odwiedzić w waszych miastach– mówi Sebastian Karpiel-Bułecka.
Na koncertach będziemy przeplatać repertuary ze wszystkich naszych płyt, ale bazą oczywiście będą utwory z ostatniej. Będzie można usłyszeć „Chwilę” czy „Wielkie oczy” ale i „Boso” czy „Kiebyś ty”, damy też nowe życie zapomnianym już nieco piosenkom, świeżymi aranżacjami. Będzie bardzo ciekawie, gwarantujemy dużą dawkę energii, nie zabraknie też coverów.

Zakopower – “WIDZIALNE | NIEWIDZIALNE tour”
12 marca 2023, Klub Stodoła
ul. Batorego 10, Warszawa

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →