WSJS: HIT ME! / Jam Bębniarski / Taniec / Śpiew

30 czerwca 2020, Wtorek

Pogłos

Burakowska 12, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Jam Session Menu Warszawa:
Jazz, jakiś Blues, tam Ska i Punk, gdzieś Pop, Rock, Funk, Muzyka Świata co by nie wymyślili, eh. Same nudy! Ja chcę pograć na bębnie! Chcę śpiewać! Chcę tańczyć! Gdzie ten DRUM CIRCLE!

No to masz! Popatrz na swój bęben czule i usłysz jak wypowiada- ‚Te Słowa’ – Hit Me!
Czym prędzej ruszaj na wtorkowe Jam Session skierowane ku entuzjastom muzycznego tętna.*

*Za kazdym razem może być inaczej – nie wiadomo co was czeka, bo nie wiaomo, kto wstąpi do kręgu, jaką wartość wniesiesz właśnie Ty ze swoim intrumentem.

Specjalnymi gośćmi tych wieczorów będą Ci, którzy siłę i pieśń chcą ciągnąć do namiętnego rytmu i pląsać nogi w nieujarzmionym tańcu.

Tak właśnie prezentuje się ideologia wydarzenia Hit Me w Pogłosie, organizowane przez WSJS Warsaw Street Jam Session pod patronatem KLICK & DRUM ! Uderzamy w tęsknotę za bajeczną muzyczną przygodą, która powstawała w kręgu bębnów i na stałe zagości spowrotem w grafiku wydarzeń w Warszawie.

Ideą tego spotkania jest wzajemny rozwój i edukacja – stąd patronat warszawskiej szkoły instrumentów rytmicznych i białego śpiewu KLICK & DRUM.

Wydarzenie inauguracyjne, to wieczór z mnówstwem atrakcji, rozkładówka prezentuje się właśnie tak:

18:00-18:30 występ Biała Czereda – grupa śpiewu białego prowadzona przez Margarita Udovichenko w szkole Klick&Drum.
18:45 -19:30 – koncert Z.Afriko – zespół grający muzykę perkusyjną z Afryki Zachodniej, działający w szkole Klick&Drum, prowadzony przez Paula Grocotta.
19:30 Jam Session


Zobacz także