Wrocławski Stand-up Przedstawia: Bartosz Zalewski "Jako przejaw przemocy społecznej" + Goście

Wrocławski Stand-up Przedstawia: Bartosz Zalewski „Jako przejaw przemocy społecznej” + Goście

12 grudnia 2022, Poniedziałek

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Oławska 13, Wrocław

Start: godz. 20:00

Podziel się:

11 urodziny Wrocławskiego stand-upu! zaczynamy już 12.12 w Vertigo Jazz Club wystąpi na żywo Bartosz Zalewski.
W roku 2011 (chyba) Łukasz Rutkowski i Bartosz Zalewski założyli Wrocławski Stand-up – wrocławską inicjatywę fanów komedii na żywo.
W roku 2022 nastąpi (chyba) zasłużona monetyzacja tej inwestycji.
W związku z tym w grudniu bo czemu by nie mamy dla Was specjalne urodzinowe wydarzenia, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających odbiorców i odbiorczynie stand-upu.
A tych mniej to w ogóle, w szczególności, że na pierwszy ogień idzie:
Bartosz Zalewski – Urodzony we Wrocławiu, zamieszkały we Warszawie, sercem trzeciego świata drugiej kategorii obywatel, nakazem poszukiwany. Występuje od 2010, nie roku lecz wrażenia przypisanemu tej liczbie. Ma na koncie występy telewizyjne, roasty, nagrania solowe, podcasty i stanowczo za mało pieniędzy, proszę mu je dać. Obecnie zaprasza na swój kolejny solowy program komediowy pt. „Jako przejaw przemocy społecznej”, który bierze pod lupę małe rzeczy i patrzy z dala na te większe. A ponieważ my sami jesteśmy średni pozostaje nam tylko cieszyć się że ścierające się płyty tektoniczne wyzysku zostawiają nas w spokoju. CZYŻBY? Możliwość zakupu smyczek, obudów na telefony i czapek po występie,.
Zapraszamy.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →