Włodek „Paprodziad” Dembowski, Janek Pęczak

23 listopada 2023, Czwartek

Zmiana Klimatu

Warszawska 6, Białystok

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Kwantastyczny duet!

Włodek Dembowski, znany wszystkim jako Paprodziad z występów w zespołach: m.in. ŁĄKI ŁAN, DZIADY KAZIMIERSKIE, NOVEMBER PROJECT oraz różnych, często zaskakujących kolaboracjach. Od 20 lat na scenie. Swoimi tekstami realizuje misję szamana. Przekazuje treści dotykające głęboko ducha, malujące wizję nowego świata.

Janek Pęczak – multiinstrumentalista: gitarzysta, basista, a także producent, kompozytor, wokalista oraz autor tekstów. Jest założycielem The Relievers . Był gitarzystą T.Love w latach 2007 – 2017 z którym zagrał ponad 600 koncertów w Polsce i poza nią. Ponadto współpracował z Tadeuszem Sudnikiem przy projekcie Studio Dźwięków Niemożliwych, a także z Piotrem Zabrodzkim w zespole Blast Muzungu , z zepołem Jafia Namuel z Pako Saarem i z Polą Rise. Grał także w Virtual Jazz Reality, Sto % Bawełny i Houk. oraz gościnnie min w Shark-A-Taak, czy z Sydneyem Polakiem W 2020 roku ukazała się pierwsza solowa płyta Janka „Jestem“. Obecnie uczestniczy w akustycznym projekcie Muniek i Przyjaciele, którego płyta “Na żywo i akustycznie” ukazała się w roku 2021. W roku 2022 ukazała się druga solowa płyta Antka Sojki pt. Moimi oczami”, za której mix i mastering odpowiedzialny jest Janek, jak i również za niektóre partie gitar. W projekcie Paprodziad z Pęczakiem to on odpowiedzialny jest za całość warstwy muzycznej czyli kompozycje, mix i mastering.

W projekcie połączyli swoje moce. Paprodziad niczym zawadiacki Pastor wygłasza swe afirmujące życie, radość, miłość, przyrodę Paprokazania, w sposób lekki, zabawny i bajkowy. Janek zadbał o ekologiczne środowisko muzyczne. Płyta rozbrzmiewa w 432hz, a koncerty to podnoszące wibracje, mistyczo-energetyczne, inspirująco-świetliste akty strzeliste.

Daj się ponieść tej fali!

wstęp wyłącznie dla osób które w dniu wydarzenia mają ukończone 18 lat

Włodek „Paprodziad” Dembowski, Janek Pęczak | 23 listopada 2023, Czwartek, Zmiana Klimatu

Biletomat.pl
59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →