WIKTOR DYDUŁA: KONCERT PREMIEROWY ALBUMU "PAL LICHO!"

WIKTOR DYDUŁA: KONCERT PREMIEROWY ALBUMU “PAL LICHO!”

16 marca 2023, Czwartek

NIEBO

Nowy Świat 21, Warszawa

Start: godz. 18:30

Podziel się:

Wiktor Dyduła to polski wokalista i kompozytor, który od roku zapowiadał swój debiutancki album. Singlem „Dobrze wiesz, że tęsknię“ otworzył sobie drzwi do rozgłośni radiowych i serc słuchaczy. Kompozycje pełne energii i charakterystycznego dystansu do siebie i świata to to jego znak rozpoznawszy, który w całej swojej okazałości ujawnił się w piosence „Koło fortuny“, ale także w bardziej melancholijnym „Santorini“ nie daje o sobie zapomnieć.
16 marca, w warszawskim klubie NIEBO, odbędzie się koncert premierowy albumu PAL LICHO, który oficjalnie ukaże się kilka godzin po wydarzeniu.
„W końcu po wielu perturbacjach, turbulencjach, wywrotkach i czołganiu się w błocie oto jest! Ach, jakie to piękne uczucie… Szok! Niedowierzanie! FANFARY!
Ta płyta to moje marzenie, energia, strach, miłość, żelipapą, sentyment, złość, szczęście, płacz, stres i zgrzytanie zębami, żelipapą, podróż, meta, ale przede wszystkim start. Długo nie mogłem zdecydować się na tytuł, aż ostatecznie stwierdziłem, że PAL LICHO! będzie w punkt. Dostrzegam w tym stwierdzeniu jakiś pierwiastek mojej codzienności i bardzo prosto, a zarazem trafnie opisuje podejście, które staram się wytrenować w sobie od jakiegoś czasu.” – Wiktor Dyduła
Data premiery ALBUMU “PAL LICHO!”: 17.03.2023.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →