WESTBAM & NEEVALD: 2000’s CLASSICS – SYLWESTER 2023

31 grudnia 2023, Niedziela

MTP

ul. Głogowska 14, Poznań

Start: godz. 20:00

Podziel się:

WESTBAM & NEEVALD – 2000’s CLASSICS

SYLWESTER NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH POZNAŃSKICH

Wracamy do roku 2000, kiedy muzyka miała duszę. Zagramy klasyki techno/house z tamtych lat, kiedy wszystko było prostsze i sprowadzało się do beztroskiej zabawy. Przeżyjmy to jeszcze raz, w 2023 roku!

Słyszysz nadciągające z oddali tłumy i przeszywający bass? Stara Gwardia powraca w najlepszym stylu do gmachów MTP celem mocnego zwieńczenia 2023 i celebracji Nowego Roku 2024.

WESTBAM, a właściwie Maximilian Lenz to Ikoniczny niemiecki DJ i producent muzyczny. To organizator popularnych w całej Europie festiwali Mayday oraz współorganizator Kultowej Berlińskiej Love Parade.

NEEVALD – nikomu ceniącemu muzykę klubową w Polsce nie trzeba go przedstawiać, Ikona Stylu i żyjąca Legenda muzyki House w Polsce. Budował nie jeden klimat i event w klubach. Zagrał na wszystkich największych wydarzeniach w Polsce i za granicą. Radiowy rezydent Ibizy i wyjątkowa postać z nurtu House, która pojawi się przed WestBamem aby rozgrzać Was do czerwoności.

Więcej informacji: TBA

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Czas: 31 grudnia, 20:00 – 5:00

Bilety: 79/99/119/139/159 PLN

BIlety VIP: 249 PLN (wejście bez kolejki, dostęp do strefy VIP oraz osobnego baru na Antresoli z widokiem na scenę)

Link:

Rezerwacja Loży

tel: 667 395 549

Mail:

Więcej informacji: TBA

Organizator: Agencja Artystyczna Hot Staff

Partner Logistyczny: GRUPA MTP

Patron Medialny: RMF MAX

———————————————————————————————————————

Przypominamy, że kupując bilety od osób umieszczających oferty odsprzedaży na Facebooku możecie Państwo zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży!

WESTBAM & NEEVALD: 2000’s CLASSICS – SYLWESTER 2023 | 31 grudnia 2023, Niedziela, MTP

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →