We Love Trance Club Edition 051 pres Sean Tyas | Poznań

We Love Trance Club Edition 051 pres Sean Tyas | Poznań

23 marca 2024, Sobota

2progi

Aleja Niepodległości 36, Poznań

Start: godz. 21:30

Podziel się:

Za nami już 50 wydarzeń We Love Trance Club Edition! Nie zwalniamy tempa i już 23 marca zapraszamy Was na bardzo energetyczne powitanie wiosny w poznańskim klubie 2 Progi. Główną gwiazdą naszej imprezy będzie pochodzący z USA dj i producent, o którym można napisać że jest wieloletnim popularyzatorem gatunku uplifting trance. Na scenie klubowej obecny od ponad 20 lat, autor niezliczonej ilości topowych produkcji (Lift, Banshee, Drop, One More Night Out, Heart To Heart, Relentless) i remiksów (Children 2007, Time, Amazon, All Over Again, Arisen), a także dwóch cenionych labeli – Tytanium Records i Degenerate Records. Rok temu zaprezentował światu nowe mroczne muzyczne oblicze pod pseudonimem abSTrakt. Jednego możecie być pewni – energii tej nocy nie zabraknie! Headlinerem We Love Trance Club Edition 051 jest Sean Tyas!

O należyty support zadbają doskonale znani w Polsce i daleko poza jej granicami A.R.D.I., Jackob Rocksonn i Andromedha. W zanadrzu na dwóch parkietach – Fresh i Classics mamy dla Was także dwa duety: Moniqa Adams i Arsen. oraz mi.Stick i Damian S, po bardzo długiej nieobecności zagoszczą także Drilla oraz Adams, a na dokładkę pojawi się także po raz pierwszy u nas Alex Pain – były rezydent słynnego Terminal Club. Skład uzupełni 2/3 We Love Trance Collective czyli Rafuss i Aquatic Simon.

Po raz kolejny robimy ukłon w stronę klubowiczów, którzy już teraz są zdecydowani odwiedzić nasze wydarzenie i specjalnie dla nich przygotowaliśmy dwie promocyjne pule w ramach przedsprzedaży biletów. 22 lutego wystartowała bardzo limitowana I pula w cenie 40 zł za sztukę, która została już wyprzedana. Aktualnie dostępna jest II pula w cenie 50 zł za sztukę, która potrwa do wyprzedania lub maksymalnie do piątku 15 marca włącznie. W przypadku jeśli nie wyprzeda się w całości druga pula, III pula biletów będzie dostępna w dniu imprezy przy wejściu do klubu w cenie 60 zł za sztukę. UWAGA! Aby opłacić jeden lub więcej biletów w I puli (maksymalnie 5 szt.), należy wykonać przelew na telefon BLIK, w tytule wpisać imiona i nazwiska uczestników wydarzenia oraz numer telefonu zamawiającego. Numer telefonu do przelewów: 605 689 983.

Podczas marcowego wydarzenia będziemy zbierać pieniądze na rzecz Oliwiera Pawłowskiego, 14-letniego Poznaniaka. Nasz bohater zmaga się z dystrofią mięśniowa Duchene’a – jest to podstępna rzadka choroba genetyczna, która prowadzi do przedwczesnej śmierci. Stan Oliwiera w ostatnich miesiącach uległ znacznemu pogorszeniu, przez blisko 6 tygodni walczył o życie na OIOMIE. Walka udała się, lecz zmieniła dotychczasowe i tak trudne życie rodziny. Stan chłopaka jest ciężki, jego oddech przez 24/h na dobę wspomaga respirator, karmiony jest głównie poprzez pega, odsysany kilkadziesiąt razy przez cały dzień . Niestety gdyby nie pomoc rodziców, nie byłby w stanie samodzielnie egzystować. Rodzina Oliwiera stara się, by jego życie było godne i radosne. 5 razy w tygodniu poddawany jest rehabilitacji, 2 razy w tygodniu spotyka się z psychoterapeutą. Jest również pod opieką hospicjum domowego. Pomimo bólu i cierpienia, które towarzyszą mu, każdego dnia stara się brać od życia jak najwięcej, oddając się swoim pasjom. Wiemy, że nie pozostaniecie obojętni i po raz kolejny zapełnicie puszkę podczas zbiórki. Gramy z sercem dla Oliwiera!

Nasz line-up nie jest jeszcze w 100% zamknięty – trwa konkurs djski, w którym wygraną jest występ podczas marcowej imprezy. Wystarczy że nagracie 30-minutowego seta z muzyką trance, wyślecie go nam w wiadomości prywatnej w formie linka do pobrania, następnie wybierzemy go do finałowej dziesiątki i zdobędzie najwięcej polubien i udostępnień na naszym oficjalnym profilu Soundcloud. Pełny regulamin konkursu znajduje się na stronie głównej naszego fanpage na Facebooku.
Przywitaj wiosnę razem z nami – widzimy się na parkiecie w sobotę 23 marca w klubie 2 Progi w Poznaniu (al. Niepodległości 36).

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →