Wakacyjna Gala Przebojów | Rewal

Wakacyjna Gala Przebojów | Rewal [ODWOŁANE]

12 lipca 2024, Piątek

Amfiteatr w Rewalu

Parkowa 4, Reda

Start: godz. 20:00

Podziel się:

WYDARZENIE ODWOŁANE

Wakacyjna Gala Przebojów to koncert, który na jednej scenie zgromadzi legendy polskiej muzyki rozrywkowej. To doskonała okazja, by na żywo usłyszeć przeboje, które podbiły serca milionów Polaków. Przygotujcie się na wieczór pełen energii, największych przebojów lat 80, 90 i 2000 oraz świetnej zabawy w towarzystwie znakomitych artystów.

W ramach wydarzenia wystąpią:

JUST 5 – legendarny boysband z lat 90’ powraca w niepełnym składzie sprzed lat, ale co najważniejsze z liderem zespołu Bartkiem Wroną i Robertem Krylą. Skład formacji został powiększony o nowego wokalistę o pseudonimie Tolis i dwóch wyłonionych w castingu kandydatów.

Pierwszy album JUST 5 – Kolorowe Sny, odniósł błyskawiczny, spektakularny sukces. W krajowym rankingu sprzedaży wszystkich – polskich i zagranicznych płyt w 1997 roku, zajął drugie miejsce. Zespół JUST 5 w latach 1997 – 1999 wydał trzy albumy, których łączny nakład znacznie przekroczył pół miliona egzemplarzy, formacja została obsypana licznymi nagrodami.

Zespół powraca solową piosenką Bartka Wrony – wielkim hitem sprzed lat „Gdzie Nie Ma Róż”, w nowej wersji 2024 wyprodukowanej przez Sławomira Sokołowskiego i Aldonę Dąbrowską. Już latem po raz pierwszy albumy JUST 5 znajdą się we wszystkich serwisach streamingowych, a kultowy album Kolorowe Sny ukaże się też na winylu. Fanki i fani zespołu bardzo entuzjastycznie zareagowali na powrót swoich idoli sprzed lat, jak również na nową wersję jednego z największych przebojów grupy.

BOLTER

Grupa Bolter powstała w 1984 r. Kultowa piosenka zespołu „Daj Mi Tę Noc” stała się polskim hitem wszech czasów. Zespół Bolter w latach 1985-1988 zagrał ponad 1000 koncertów w Polsce i USA, albumy zespołu rozeszły się w wielomilionowych nakładach, a ich piosenki nie schodziły z czołowych miejsc list przebojów.

W 2024 roku Bolter z inicjatywy założyciela i lidera zespołu Sławomira Sokołowskiego wznowił swoją aktywną działalność artystyczną odmłodzonym składzie, na czele z uzdolnioną wokalistką Karoliną Supron.

W sieci pojawiła się nowa wersja ponadpokoleniowego przeboju „Daj Mi Tę Noc”, która spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony internautów, oraz całkiem nowy utwór grupy Bolter w nowym, odmłodzonym składzie „Chodź Zostań Ze Mną”.

Koncerty zbiegają się z 40-leciem zespołu. Bolter to gwarancja wspaniałej zabawy i niezapomnianych emocji zarówno dla młodszej publiczności jak i całych rodzin.

NOWATOR

NOWATOR ma na swoim koncie ponad 200 mln wyświetleń piosenek na samym YouTube, znany przede wszystkim wśród młodej, choć nie tylko, publiczności. Dotychczas tworzył przede wszystkim w stylu hip-hop i latino – utwory pełne były pozytywnej energii i radości – w swoim najnowszym utworze nie odchodzi od tego zupełnie, natomiast skupia się w większej mierze na niezwykle istotnym przekazie. Piosenka w połączeniu z klipem jest czymś absolutnie nowym w kontekście twórczości NOWATORA, czymś czego jego fani raczej by się nie spodziewali. Podczas Gali artysta zaprezentuje swoje największe przeboje, które z pewnością porwą do tańca wszystkich obecnych.

ARIA MARTELL (Gwiazda WAKSY)

Gościnnie wystąpi Aria Martell, gwiazda programu Waksy, która swoim wyjątkowym głosem i sceniczną charyzmą oczarowuje publiczność. Aria jest na początku swojej kariery muzycznej, jak dotąd z udziałem Ari ukazał się utwór Waksy – Bye Bye, który pokochali młodzi odbiorcy programu. Już niebawem ukaże się jej kolejny singiel, pop-rockowa piosenka zatytułowana „Nasze lato”, którą będzie można usłyszeć na żywo podczas koncertów.

Wakacyjna Gala Przebojów | Rewal [ODWOŁANE] | 12 lipca 2024, Piątek, Amfiteatr w Rewalu

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →