VASTNESS NIGHT VOL. 2 - TORPOR, PADARNEST, CYROGRAF, ROSARY - 23.09.22 POTOK!

VASTNESS NIGHT VOL. 2 – TORPOR, PADARNEST, CYROGRAF, ROSARY – 23.09.22 POTOK!

23 września 2022, Piątek

Potok

Potocka 14, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

W Bezmiar Nocy vol. II 23-go września w Potoku zapraszamy do ultrakoleżeńskiej zabawy na pełnej z najbrudniejszymi warszawskimi składami:
ROSARY ✝ ✝ ✝ – staroszkolne doomowe trio, którego historia zaczęła się na początku 2017-go roku w Default City i trwa do dziś, chociaż to wcale nie tak, że chce nam się żyć.
Muzyka w stylu slow, deep & hard: przykra, groźna, ponura, brudna, przebrzydła, pełna nieszczęścia, romantyzująca traumy, nacechowana chronicznymi koszmarami, wypieraniem choroby alkoholowej, czystą rozpaczą, obrzydzeniem do siebie i zawierzeniem ostatniej nadziei Bogu.
KEEP THE FLAG OF DOOM HIGH!
CYROGRAF – Warszawa, PL
www.facebook.com/profile.php?id=100065476728649
www.instagram.com/cyrograf.huj
Prosto z warszawskich rynsztoków,
Cyrograf jest orędownikiem piekielnej krucjaty. Miks riffow inspirowanych klasycznym punkiem w stylu Damned i Sex Pistols ostrym jak żyleta Syberyjskim Orgazmem Nostradamusa oraz pierwszo falowym black metalem takim jak Running Wild i Venom i klasykami rocka pokroju Hocus czy Sweet; to zgniecie wasze czaszki i wywoła ciężkie uszkodzenia ciała, a bestialski wokal przyzwie tej nocy hordy demonów, na których czele stać będzie Farfocel.
PADARNEST – black/death metal
TORPOR – Satanic City nawiedzi pradawny średniowieczny demon, którego nie powstrzyma żadna nowoczesna broń, ugnie się on jedynie pod zimnem stali świeżo wykutego miecza.
youtu.be/lg-f3bJhuUM
youtu.be/XdNKlxv0Gq8
*
Wejście: 19:00
Start: 20:00
Wjazd: 40 zł
SEE YOU IN THE VASTNESS OF THE NIGHT!
/Plakat: Aleksandra Mogilska/

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →