Unleashed Cooperation | Kalisz

14 października 2022, Piątek

Kontrabas Cafe Club

Plac Bogusławskiego 1, Kalisz

Start: godz. 20:30

Podziel się:

ZMIANA DATY Z 21.10.2022 NA 14.10.2022

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Unleashed Cooperation po raz pierwszy zagra w Kaliszu- mieście o wielkiej jazzowej tradycji. Zespół zaprezentuje materiał ze swojej debiutanckiej płyty „8years” wydanej nakładem poznańskiej oficyny Multikulti.

Unleashed cooperation- poznański kwintet, który w swej artystycznej drodze próbuje eksplorować różne formy muzycznej wypowiedzi. Idee przyświecające grupie to otwartość gatunkowa oraz wolność i nieskrępowanie muzycznej ekspresji. Skład powstał z pomysłu Krzysztofa Kuśmierka i Patryka Matwiejczuka- wieloletnich przyjaciół. W muzyce zespołu można odnaleźć inspiracje muzyką współczesną oraz ludową przy jednoczesnym zachowaniu jazzowego fundamentu. Zespół występował do tej pory na wielu znaczących festiwalach takich jak: Amesfoort Wolrd Jazz Festival, Szczecin Jazz, Hanza Jazz Festiwal czy Nishville Jazz Festival.

 

Skład:
Krzysztof Kuśmierek- saksofon sopranowy i tenorowy
Patryk Rynkiewicz- trąbka
Patryk Matwiejczuk- fortepian
Flavio Gullotta- kontrabas
Stanisław Aleksandrowicz- perkusja

Osiągnięcia:
Nagroda ufundowana przez ZAIKS i STOART podczas 56 festiwalu Jazz nad Odrą
III miejsce na międzynarodowym konkursie Jazz Juniors
Nagroda indywidualna dla Patryka Matwiejczuka ufundowana przez Leszka Możdżera podczas 56 festiwalu Jazz nad Odrą
Nagroda indywidualna dla Patryka Matwiejczuka na XIX Krokus Jazz Festiwal

Płyta „8years”
Oddajemy w Wasze ręce zbiór przemyśleń, inspiracji, aż wreszcie mapę naszej wrażliwości. Płyta ta, to nasze wieloletnie doświadczenia i muzyczne poszukiwania w odmętach free jazzu, improwizacji i muzyki etnicznej. To wszystko działo się wokół przez tytułowe „8 years”. To świadectwo zmian, jakie zaszły zarówno w nas, jak i w naszej twórczości. Dla niektórych był to czas dorastania jako artystów i znajdowania swojej roli w muzyce, dla innych czas na znalezienie swojego miejsca w świecie, a dla jeszcze innych czas formalizowania pewnych etapów. Płytę inspirowały wszystkie te elementy i dzięki nim możecie zaobserwować naszą drogę. Drogę, którą mamy nadzieję – pierwsza płyta – dopiero rozpoczyna.

Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

 

Unleashed Cooperation | Kalisz | 14 października 2022, Piątek, Kontrabas Cafe Club

Biletomat.pl
30 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →