TUBIS.STUDIO – KONCERT FORTEPIANOWY

21 kwietnia 2024, Niedziela

Tubis.Studio

Żniwna 4/8, Łódź

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Specjalne wydarzenie z cyklu fortepianowych kameralnych koncertów Macieja Tubisa w jego nowej przestrzeni kreatywnej “Tubis.Studio” na ulicy Żniwnej 4/8 – szczegóły: tubis.studio/koncerty

KOMEDA: REFLECTIONS: Maciej Tubis zagra utwory z jego najnwoszej płyty solowej. Po koncertach w Filharmonii Łódzkiej, czy Pałacu Poznańskiego przyszedł czas na kameralny koncert. Wybrzmią najbardziej rozpoznawalne utwory takie, jak: Kołysanka Rosemary, czy Nim wstanie dzień, ale także żywiołowy Svantetic.

Koniec kwietnia to rocznica urodzin (27.04) oraz śmierci (23.04) Krzysztofa Komedy – idealny moment na przypomnienie twórczości artysty.

Prawdziwy akustyczny fortepian na wyciągniecie ręki, absolutna cisza, studyjna akustyka – to główne czynniki odróżniające to wydarzenie od tradycyjnego koncertu.

Zapraszamy.

TUBIS.STUDIO – KONCERT FORTEPIANOWY | 21 kwietnia 2024, Niedziela, Tubis.Studio

Biletomat.pl
75 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →