TRŁ ZIMA! | Targi Rzeczy Ładnych | 10-11.12 Warszawa EXPO XXI

10 grudnia 2022, Sobota

TR Warszawa

Marszałkowska 8, Warszawa

Start: godz. 11:00

Podziel się:


Godziny trwania wydarzenia:
Sobota – 11:00 – 19:00
Niedziela – 11:00 – 19:00

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

TRŁ ZIMA!

Targi Rzeczy Ładnych

WARSZAWA – 10-11 GRUDNIA – EXPO XXI! 

To jest nasza grudniowa rakieta! Największa edycja TRŁ w 2022 roku! Najlepsza selekcja + 300 miejsc dla wystawców = najważniejsze i największe grudniowe targi w całej Polsce!
Tu ekscytacja sięga zenitu, tu tworzą się targowe legendy, tu świętujemy polski design w wielkim stylu! Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Was na najważniejszą edycję Targów Rzeczy Ładnych w tym roku.
I oczami wyobraźni już tam jesteśmy!

Na TRŁ Zima! z jednej strony pokażemy najpopularniejsze marki znane z Targów Rzeczy Ładnych, a z drugiej unikalną selekcję debiutów, premier i nowych kolekcji, których nie można jeszcze znaleźć w normalnych sklepach.
To przegląd autorskich MEBLI, wspaniały wybór CERAMIKI I SZKŁA od najlepszych niezależnych manufaktur. To także naturalne kosmetyki i akcesoria w strefie WELLNESS I EKO, pyszności do jedzenia i picia w strefie DELI, BIŻUTERIA I MODOWE DODATKI,
PLAKATY i akcesoria papiernicze w strefie PRINT, oryginalne LAMPY, TEKSTYLIA do sypialni i jadalni, a także świetne książki i zabawki dla DZIECI oraz meble VINTAGE, i ROŚLINY I KWIATY wraz ze wszystkim co z nimi związane.

Brzmi dobrze, prawda? 

Bo tak będzie.

Do tego wspaniała publiczność, niesamowita energia i morze inspiracji, zakupów i świątecznych prezentów. Kto był – ten wie. 
Kto nie był – będzie cudowna okazja się przekonać! 

Spotkajmy się!

Będziemy na Was czekać!

Ajka, Ania, Paweł i Ekipa TRŁ

Targi Rzeczy Ładnych TRŁ Zima!

Expo XXI
Warszawa, Ul. Prądzyńskiego 12/14
Sobota i niedziela 10 i 11 grudnia 2022
W godz. 11-19

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


TRŁ ZIMA! | Targi Rzeczy Ładnych | 10-11.12 Warszawa EXPO XXI | 10 grudnia 2022, Sobota, TR Warszawa

Biletomat.pl
10 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →