Trance-Atlantyk

Trance-Atlantyk

1 marca 2024, Piątek

Ciało

Joannitów 13, Wrocław

Start: godz. 23:00

Podziel się:

W samym sercu polskiej sceny elektronicznej, w kosmicznej stoczni narodził się nowy byt o nazwie Trance-Atlantyk, który powstał dzięki połączonym siłom dwóch doświadczonych muzycznych weteranów, będących nie tylko świadkami jej rozwoju, ale również aktywnie ją kształtujących i wspierających przez ostatnie 20 lat. Na razie ukrywają się oni pod enigmatycznymi pseudonimami Pankoff i DJ Varius Trax, a ich prawdziwa tożsamość znana jest jedynie nielicznym.
Trance-Atlantyk to nie tylko dynamiczny i eklektyczny duet DJ-ów gustujących we wszelkiego rodzaju dźwiękach typu progressive house, proto trance, ambient i breakbeat house czy też rave i tempie między 130 a 150 BPM; to również cykl imprez wspierający młode talenty oraz zaczynająca prężnie działać wytwórnia.
To label z prawdziwego zdarzenia, a więc wciąż stawiający na nośnik fizyczny w postaci płyty winylowej, ale również idący z duchem czasu i oferujący swoją muzykę w wersji cyfrowej.
Pierwsze wydawnictwo, które ukaże się w lutym, będące również debiutem płytowym Pankoffa i DJ-a Varius Traxa, stanowi swoisty hołd dla rodzimego popu, hołd zgrabnie łączącym znane i lubiane wokalne motywy z gatunkami progressive house i trance.
Impreza w Ciele będzie swoistym record release party EPKI the SOUND OF POLDON.

Zagrają
Main:
BOUS
DAISY CUTTER
DJ VARIUS TRAX
PANKOFF

Kuchnia:
DJ DUCH
JULIA ROVER

___________________________________________
rules:
no means no
be kind to your neighbours
no pre-sale
doorman has the final say
no photos on the dancefloor

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →