Tour Outta Smogtown - Terrordome, Hostia, Interceptor, Scumeater

Tour Outta Smogtown – Terrordome, Hostia, Interceptor, Scumeater

18 listopada 2022, Piątek

Klub pod Minogą

Nowowiejskiego 8, Poznań

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Zapraszamy na koncert w ramach trasy Straight Outta Smogtown! Wystąpią Terrordome, Hostia, Interceptor oraz Scumeater.
INFO:
Wejście: 19.00
Start: 19.30
Bilety: 40 zł płatne gotówką w dniu koncertu (na bramce).
Terrordome to polski zespół thrash metalowy. Ich muzykę cechują szybkość i agresja. Od 2005 roku zespół zagrał kilkaset koncertów w kraju i za granicą (Europa, Brazylia, Chiny, Japonia). Jak dotąd dzielił scenę między innymi z Suicidal Tendencies, Anthraxem, Sepulturą, Destruction, D.R.I., Whiplashem, Ratos de Porão i Vaderem oraz miał okazję zagrać na wielu festiwalach, takich jak Obscene Extreme, True Thrash Fest Japan, Metalmania czy Metalfest.
FB: www.facebook.com/terrordomeband
Strona: terrordome.net
Sklep: store.terrordome.net
Hostia – death/grind. Agresywne riffy, brutalne wokale i tempa szybkie jak przenoszenie umoczonych księży do nowej parafii, a jednocześnie bujający groove i momentami chwytliwe, niemalże piosenkowe patenty ukrywane pod warstwą hałasu. Do dwóch wcześniejszych albumów w 2022 roku dołączyły aż dwa nowe wydawnictwa: EP „Resurrected Meat”, oraz trzeci LP „Nailed” wydane nakładem Deformeathing Production.
Strona: churchofhostia.com
FB: facebook.com/hostiaband
BC: hostiametal.bandcamp.com
Interceptor – Piątka sympatycznych i młodych ludzi napierdalających thrash metal na hardcore-punkowych sterydach; prosto z Miasta Kozłów. Hałas, krzyki, tańce, atletyczne riffy i młodzieńcza energia.
www.facebook.com/InterceptorThrash
www.youtube.com/watch?v=3m0HnjsGYgE
Scumeater – kwartet z Poznania określany jako grindcore w staroszkolnym stylu inspirowany takimi bandami jak Insect Warfare, Nasum czy wczesny Carcass. Na koncie demo oraz świeżo wydany debiut. Brudno, głośno i krótko – wiosłowanie pod sceną wskazane.
www.youtube.com/watch?v=vxOOb5HkleM
www.facebook.com/Scumeater-1595273317167271

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →