Total Oldschool Party | 24.02 | Lista FB | Hydrozagadka

24 lutego 2023, Piątek

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 23:00

Podziel się:

Rock’n’roll, disco, pop, funk, old rock hits, new wave, itd., czyli najlepsza selekcja starych hitów zaprezentowana przez mister Bigosa z wdziękiem karabinu maszynowego.
wstęp:
lista fb free* do 00:00 – 0 zł
lista Fb – 10 zł
pozostali – 15 zł
* Aby zapewnić sobie wejściówkę w cenie 10pln (lub darmową do godz. 00:00) wystarczy oznaczyć się na stronie wydarzenia jako osoba biorąca udział
* listę zamykamy o 20:00
Podstawowa i wszechogarniajaca forma szalonej imprezy w starym stylu obecna w „Hydrozagadce” od 2008 roku! Można spodziewać się wszystkiego co najlepsze w muzyce różnorakiej drugiej połowy XX wieku. DJ Bigos dostosowuje swoje sety do wymagań publiczności i zawsze jest w nich mnóstwo niezapomnianych przebojów – od rock’n’rolla poprzez big beat i rhythm’n’blues, disco, funk, latino aż do new wave i new romantic. Nie brakuje też oczywiście legendarnych hitów rockowych i epokowych polskich przebojów. Czasem jest ostrzej, a czasem bardziej soft, ale zawsze do tańca, z wyczuciem chwili i z poczuciem humoru. Nieskrępowana i beztroska zabawa przy wiekopomnych hitach, które wszyscy dobrze znamy już od czasów szkolnych dyskotek i których nigdy nie mamy dość. Dedykacje możliwe w granicach rozsądku.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →