Teatr Seniora - Kabaret Starszych Pań i Panów

Teatr Seniora – Kabaret Starszych Pań i Panów

24 sierpnia 2022, Środa

Centrum Kultury w Lublinie

Peowiaków 12, Lublin

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Spektakl muzyczny Teatru Seniora z wykorzystaniem piosenek Jeremiego Przybory i muzyki Jerzego Wasowskiego z programu „Kabaret Starszych Panów”.
To przykład pięknej i niezwykłej stylizacji, oddającej wyjątkowy nastrój kultury wysokiej. W wyreżyserowanym przez Michała Zgieta spektaklu, aktorzy Teatru Seniora przy Centrum Kultury w Lublinie, pokażą niewątpliwy urok tego repertuaru.
„Kabaret Starszych Pań i Panów” Teatru Seniora na 41. Ogólnopolskiej Biesiadzie Teatralnej w Horyńcu Zdroju 2020 otrzymał Nagrodę publiczności oraz dwa wyróżnienia jury: za spektakl oraz za reżyserię Michała Zgieta.
reżyseria: Michał Zgiet; obsada: Anna Kuszneruk, Grażyna Czarnota, Maria Lipiec, Zenobia Kotuła, Teresa Chojnacka, Zofia Mitrut, Jerzy Kałduś, Grzegorz Michalec, Tadeusz Nowak, Henryk Szuba
__
Projekt realizowany jest w ramach programu Przestrzenie Sztuki Lublin, który jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Narodowy Instytut Muzyki i Tańca. Lokalnym operatorem projektu jest Centrum Kultury w Lublinie.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →