Tauron Nowa Muzyka Katowice 2024

20 czerwca 2024, Czwartek

Strefa Kultury w Katowicach

Al. Roździeńskiego, Katowice

Start: godz. 20:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

W dniach 20-23 czerwca 2024 po raz 1️9️. spotkamy się w Katowicach na jednej z najciekawszych imprez muzycznych w naszym kraju.
Wyjątkowa lokalizacja, zróżnicowany i pełen intrygujących artystów line-up i wspaniała atmosfera – oto, z czego słynie Tauron Nowa Muzyka Katowice, i czego z pewnością nie zabraknie w 2024!

Wkrótce poznacie szczegóły dotyczące nadchodzącej edycji.

Uczestnikiem wydarzenia może być osoba małoletnia poniżej 16-tego roku życia, pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej. Osoba poniżej 16 r.ż. musi mieć zakupiony bilet.
Do 10-go roku życia wstęp bezpłatny, po okazaniu dokumentu potwierdzającego wiek dziecka.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2024 | 20 czerwca 2024, Czwartek, Strefa Kultury w Katowicach

Biletomat.pl
289 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →