SUPERASTRAL

SUPERASTRAL

8 maja 2024, Środa

PraCoVnia Art-Club

Popiełuszki 16, Warszawa

Start: godz. 20:00

Podziel się:

Projekt SUPERASTRAL Anny Jędrzejewskiej i Kamila Kowalskiego, powstal w 2021 roku w przestrzeni artystycznej PanDymińska, od tego czasu gralismy w wielu miejscach, min. Na festiwalu Audio Art w Krakowie w 2021r. gdzie pisano o nas tak:
“Rytmiczne pętle w stylu Steve’a Reicha zachęcały do wewnętrznego tańca na siedząco, a niebywale kreatywne i doskonale zrealizowane wizualizacje zabierały umysł gdzieś na głębokie orbity wewnętrznych wszechświatów. Wspaniały lot!”
magazyn Glissando, 13 gru 2021 Sangha Audio Art.
Relacja z odsłony 2021, Wojtek Krzyżanowski.
SUPERASTRAL wypływa z jednej strony z tradycji XXwiecznej awangardy, minimal music i myślenia kontrapunktycznego, a z drugiej z elektronicznego ambientu, eksplorowania modułów rytmicznych i miksowania sampli. Strukturalizm i modernizm ma tez swoje odzwierciedlenie w sferze multimediów – video art składa się z wielokrotnie przetwarzanych fragmentów obrazu.
SUPERASTRAL to elektronika i przetworzenia z towarzyszeniem video art. Pracujemy w środowisku abletona, z towarzyszeniem fortepianu (pianina) i dźwiękami pozyskiwanymi z przedmiotów (przystawki elektroniczne).
zapraszamy!
Anna Jędrzejewska, piano, elektronika
Kamil Kowalski, elektronika, video

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →