stickxr x ntt / 26.08 / wejście free

stickxr x ntt / 26.08

26 sierpnia 2023, Sobota

Nocny Targ Towarzyski

Kolejowa 23, Poznań

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Zapraszamy na drugi (chyba) koncert w życiu jednego z najbardziej obiecujących młodych artystów – stickxra. Wstęp wolny!
Artystyczna przygoda stickxra zaczęła się w 2019 roku, kiedy wraz z kolegą nagrał dla żartu piosenkę o Minecrafcie i szybkich samochodach. Od razu jednak poczuł, że muzyka sprawia mu wiele radości. W pierwszej kolejności skierował uwagę na rap, ale za namową przyjaciół zdecydował się na bardziej melodyjne i śpiewane utwory. Owocem tych dokonań był pierwszy samodzielny track o tytule “Zima”. Od tego czasu śpiew stał się jego głównym środkiem wyrazu.
Pierwszym przełomem w jego karierze okazał się żartobliwy utwór “Hej”, który nieoczekiwanie stał się (tiktokowym?) wiralem, a popularność młodego artysty nabrała rozpędu. Wkrótce STICKXR opublikował kolejne przebojowe piosenki, takie jak “domek na drzewie” czy “Diss na Miłość”.
Jak sam tłumaczy charakter swoich utworów:
“Czasem mam ochotę się poddać, ale to właśnie wtedy najczęściej nagrywam, z czego może wynikać fakt, iż treść moich utworów jest zazwyczaj depresyjna.”
Obecnie STICKXR jest obiektem zainteresowań wszystkich majorsów w Polsce, ale konsekwentnie pozostaje niezależnym artystą. Jego kanał na Spotify ma już 220 tys. słuchaczy, a solowe numery przekroczyły 20 mln odsłuchów. W maju 2023 roku został wyróżniony przez Spotify w akcji RADAR, jako jeden z najbardziej obiecujących młodych twórców. Pod koniec roku ma się wreszcie ukazać jego debiutancki album.
BRAMKA: 19:00
START KONCERTU: 20:00
wstęp free
poniżej 16 r.ż. wstęp z osobą pełnoletnią
od 16 do 18 r.ż. ze zgodą opiekuna
(link do zgody: bit.ly/3KmeOW5 )

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →