Sławek Uniatowski - Love Story /„SłuchAM powered by Croma”

Sławek Uniatowski – Love Story /„SłuchAM powered by Croma”

12 listopada 2022, Sobota

Garnizon Sztuki

Marii Konopnickiej 6, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Koncert Love Story to wspaniała okazja do posłuchania piosenek, które dla milionów ludzi są przypomnieniem wielu wspomnień i emocji. Podczas muzycznej podróży pokażemy miłość, która jest piękna we wszystkich barwach.
Sławek Uniatowski wykona utwory z repertuaru m.in. Zbigniewa Wodeckiego, Perfectu, Krzysztofa Krawczyka czy Joe Cockera. Z pewnością nie zabraknie takich hitów jak „Something Stupid” Franka Sinatry, „Ktoś między nami” Anny Jantar i Zbigniewa Hołdysa. Na pewno usłyszymy również autorskie hity Sławka oraz kilka muzycznych niespodzianek, które z pewnością ucieszą publiczność.
Nowe aranżacje kultowych utworów i romantyczna atmosfera sprawią, że koncert Love Story na długo pozostanie w Waszej pamięci.
***********************************
Koncerty „słuchAM powered by Croma” to małe, kameralne sale! To bliskość i energia wprost ze sceny! Takiego klimatu nie będziecie mieć na koncertach plenerowych czy w dużych halach!
Sprawdźcie sami!
„SłuchAM powered by Croma” to cykl 16 koncertów, które zaplanowane są jeszcze w tym roku. Przedsięwzięcie, któremu przyświeca idea uważnego wsłuchiwania się w siebie, nie powstałby, gdyby nie współpraca Wytwórni Agora Muzyka z marką CROMA – For Creators of Beauty – światowym ekspertem w produkcji i dystrybucji najwyższej jakości, bezpiecznych produktów do małoinwazyjnej medycyny estetycznej oraz nowoczesnych kosmetyków do pielęgnacji skóry.
****************************
„ GARNIZON SZTUKI – teatr pozytywnych emocji
Od 2014 r. Fundacja Garnizon Sztuki rozwija unikatową ideę łączenia misji ze szlachetną rozrywką. Jest ona realizowana na scenie GARNIZONU SZTUKI, który mieści się w samym sercu Warszawy przy ul. M. Konopnickiej 6. Wszystkie projekty Garnizonu Sztuki – teatru pozytywnych emocji poruszają uniwersalne wartości, podejmując ważne i trudne, czasem kontrowersyjne tematy, które zawsze i niezmiennie dotyczą ludzi. Pomimo poruszanych niełatwych tematów, chcemy mądrze bawić, pokrzepiająco wzruszać, i skłaniać do refleksji, chcemy nieść pozytywny przekaz, dawać nadzieję.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →