Skolim w Gdańsku

8 czerwca 2023, Czwartek

Klub Wolność

Wały Piastowskie 24, Gdańsk

Start: godz. 21:00

Podziel się:

 

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Zapraszamy wszystkich do klubu Wolność na najlepszą imprezę w mieście! Nie może Was zabraknąć, ponieważ w ten dzień, specjalnie dla Was, na naszej scenie – nie kto inny jak SKOLIM – aktor Barw Szczęścia, zawodnik MMA oraz twórca hitu “Wyglądasz Idealnie”!
Mega impreza połączona z koncertem! Już w czwartek, 8 czerwca w klubie Wolność wystąpi Skolim! Wydarzenie jakiego w Wolności jeszcze nie było :) Będzie to normalna impreza, w trakcie której odbędzie się koncert.

➡️ SKOLIM – Wyglądasz idealnie
www.youtube.com/watch?v=-6KuSa0zgaA

➡️ SKOLIM – Kiss me baby
www.youtube.com/watch?v=0MA7cX68mcY

➡️ SKOLIM – Nie dzwoń do mnie mała
www.youtube.com/watch?v=1dBuX8HmUcQ

+16 lat

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Skolim w Gdańsku | 8 czerwca 2023, Czwartek, Klub Wolność

Biletomat.pl
45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →