Royal Republic - RATA TATA TOUR, Official Event, Klub Kwadrat, Kraków, 13.05.2023

Royal Republic – RATA TATA TOUR, Klub Kwadrat, Kraków, 13.05.2023

13 maja 2023, Sobota

Klub Studencki Kwadrat / Kraków

Stanisława Skarżyńskiego 1, Kraków

Start: godz. 18:00

Podziel się:

Pamiętaj – na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Royal Republic ma wiele znaczeń. Najwięksi szwedzcy mistrzowie rock’n’rolla.
Wykształceni muzycy z morderczym instynktem rzucający chwytliwe przynęty.
Żarłoczni miłośnicy muzyki z wielkimi apetytami na pop, garage rock, heavy metal, americana, hip-hop i niemalże wszystko pomiędzy.
Weseli hedoniści, którzy upiją Cię pod stołem po koncertach a każdego wieczoru na scenie perfekcyjnie wykonują czterogłosowe wokale.
Najbardziej eklektyczny zespół rockowy świata? Całkiem możliwe.
Od czasu spotkania w Malmö Academy Of Music w 2007 roku – jeszcze przed przebojami Tommy Gun i Full Steam Spacemachine – Royal Republic kultywuje ducha „wszystko dozwolone”.
Bez granic i bez ograniczeń. W jednej minucie serwują Ci przesłodzoną dyskotekę, a w następnej atakują Cię miażdżącym trashem, który rozsadza Ci głowę.
Kimkolwiek jesteś, cokolwiek lubisz, Royal Republic zawsze powita Cię z otwartymi ramionami. A cokolwiek zrobi dalej, miej pewność, że będzie to jazda z piekła rodem…

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Royal Republic – RATA TATA TOUR, Klub Kwadrat, Kraków, 13.05.2023 | 13 maja 2023, Sobota, Klub Studencki Kwadrat / Kraków

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →