Reverend Beat-Man | Warszawa

Reverend Beat-Man | Warszawa

13 września 2024, Piątek

Chmury

11 listopada 22, Warszawa

Start: godz. 19:00

Podziel się:

Dwóch muzyków z dwóch różnych generacji spotyka się i tworzy coś pomiędzy imprezą taneczną, a ścieżką dźwiękową do zagłady ludzkości. Reverend Beat-Man jest właściwie jednoosobowym zespołem, który nieustannie misjonuje bluesowym trashem, gospel-punkiem i garage rock’n’rollem. Urodzony w 1967 roku w Bernie, w czasie lata miłości i nienawiści, od 1992 roku występuje solo lub z zespołem The Monsters. Dodatkowo prowadzi w Bernie wytwórnię płytową i sklep z płytami o nazwie Voodoo Rhythm, gdzie pierwszy raz spotkał Milana Slicka (urodzonego w 2004 roku). Milan z kolei studiuje w konserwatorium w Bernie, grając na różnych instrumentach i współpracując z różnymi muzykami, głównie na analogowych syntezatorach i pianinie. Ich wspólna kariera rozpoczęła się od koncertowej ścieżki dźwiękowej do feministycznego filmu wampirycznego “A Girl Walks Home Alone At Night” irańsko-amerykańskiej reżyserki Ana Lily Amirpour. Był to pełny sukces. Od tego czasu Milan towarzyszy Reverendowi przy klawiszach podczas występów na żywo, kładąc duchowe fundamenty. Alleluja, grzesznicy – klękajcie i módlcie się!

Reverend Beat-Man | Warszawa | 13 września 2024, Piątek, Chmury

Biletomat.pl
65 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →