Rekonstrukcja seta Solomuna z Bojler Room z Tulum

Rekonstrukcja seta Solomuna z Bojler Room z Tulum

9 marca 2024, Sobota

Praga Centrum

Szwedzka 2/4, Warszawa

Start: godz. 23:55

Podziel się:

ZMIANA DATY – z 8.03.2023, PRZENIESIONY na 9.03.2024

ZMIANA MIEJSCA – z Luzztra, na Praga Centrum

Zapomnij o drogim wyjeździe do Tulum, bo Tulum wpada do Luzztro, ażeby wspólnymi siłami odtworzyć i zrekonstruować jedno z najważniejszych wydarzeń w całej historii muzyki klubowej – DJ Set Solomuna w Bojler Room Tulum, od którego tak naprawdę powinniśmy rozpocząć liczenie początków clubbingu na świecie.

Unikatowe na skale światowa multimedialne doświadczenie, noszące znamiona kapsuły czasu, która pozwoli przenieść się na Meksykańska plaże w Tulum podczas Seta Solomuna w Boiler ROOM Tulum. Setki, a może tysiące godzin spędzonych na afterkach w towarzystwie bohaterów z nagrania to świetny powód, aby zmaterializować to wydarzenie w postaci prawdziwego planu filmowego oraz imprezy w jednym.

Tej nocy jedna z sal zmieni się w plan filmowy, DJ-ka stanie na środku, zagrają przez cała noc prawdziwe sobowtóry Solomuna, a publiczność wcieli się w role tzw. #peopleofboilerroom. Po występie Solomuna w telewizyjnym okienku BR jego kariera nabrała gigantycznego rozpędu, a teraz kolej na kolejne, nowe gwiazdy showbiznesu. Przyjdź i przeżyj to z nami, bo wspomnienia są po to, aby je kolekcjonować.

14 telewizyjnych kamer, festiwalowe nagłośnienie, unikatowe instalacje świetlne oraz jedyna na świecie pierwsza rekonstrukcja seta Solomuna sekunda po sekundzie.

DJs
Same Solomuny

Rekonstrukcja seta Solomuna z Bojler Room z Tulum | 9 marca 2024, Sobota, Praga Centrum

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →